چهارشنبه, 2 آبان 1397
فهرست جدید كتاب‌های كتابخانه رنگین كمان هدیه شهرداری سمنان به اهالی كتاب
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
۱۲:۲۱:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از انتشار فهرست  کتب موجود در کتابخانه رنگین‌کمان  خبر داد و افزود : فهرست جدید در قالب لوح فشرده (CD) در اختیار علاقه‌مندان و مشترکین این کتابخانه قرار گرفت.
 عباس بابایی با بیان اینکه این مجموعه كامل که شامل معرفی عناوین جدید و قدیم کتابهاي کتابخانه رنگین کمان و معرفی موضوعی هر یک از این عناوین می‌باشد در قالب لوح فشرده تهیه و تنظیم شده است به طوریکه هر یک از مشترکین با مراجعه به این منبع ضمن اطلاع از عناوین کتب موجود، از محتوا و موضوع کتاب مورد نظر نیز مطلع شده و علاقه مندان از این طریق می‌توانند کتاب مورد نظر خود را به راحتی و با اطلاعات بیشتر انتخاب کنند .
وی با بیان اینکه افزایش کتابخوانی در سطح جامعه ارتباط مستقیمی با بالا رفتن سطح آگاهی در جامعه دارد، گفت: ترویج کتابخوانی در بین افراد مختلف مخصوصاً کودکان و نوجوانان از اهمیت خاصی برخوردار است .
بابایی با اشاره به اینکه در حال حاضر سیزده هزار نفر عضو فعال در این کتابخانه داریم تصریح کرد : در سال جاری  هزار عنوان کتاب جدید به کتابخانه افزوده شده که کد کتاب های عناوین جدید  در لوح فشرده(CD) تنظیم شده و اعضا می توانند با انتخاب کد عنوان کتاب ها  کتاب مورد نظر خود را  از طریق تلفن با کتابخانه رنگین کمان تماس گرفته  و کتاب سفارشی خود را در منزل تحویل بگیرند.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در ادامه اظهار داشت: این کتاب ها در راستای تکمیل منابع علمی مورد نیاز اعضای کتابخانه رنگین کمان خریداری شده است .
وی"مطالعه و کتابخوانی "را خوراک روح و فکر انسان عنوان کرد و خاطر نشان کرد : باید تلاش شود که جامعه به خصوص  خانواده ها به صورت ویژه به مقوله کتاب و کتابخوانی اهتمام جدی تری داشته باشند و فرهنگ جامعه را به وسیله خواندن کتاب ارتقاء دهیم.
 عباس بابایی گفت :کتابخانه تلفنی رنگین کمان هم اکنون سه هزارو دویست و بیست عنوان کتاب دارد و کتاب‌های سفارشی را با پیک موتوری و به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن به دستشان می‌رساند.
کودکان و نوجوانان علاقمند می توانند از طریق تماس با تلفن های 33341173 به عضویت کتابخانه رنگین کمان درآیند. همچنین تلفن گویای کتابخانه رنگین کمان با شماره 2120 راهنمای شما در استفاده هر چه بهتر از خدمات کتابخانه خواهد بود.
سرپرست سازمان فرهنگي ورزشي اجتماعي شهرداري سمنان دليل انتشار اين فهرست جامع را در قالب لوح فشرده، همگام شدن با مردم در اجراي الگوي مصرف صحيح و پرهيز ار اسراف كاغذ و در نهايت جلوگيري از قطع درختان برشمرد و روز آمدي و كارآمدي فعاليت هاي كتابخانه مذبور را از ويژكي هاي ان دانست


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0