دوشنبه, 29 بهمن 1397
از70پاكبان حسینی تجلیل وقدردانی شد
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ 
۱۳:۲۲:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

از 70پاکبان حسینی تجلیل وقدردانی شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از برگزاری مراسم تجلیل از 70پاکبان محرم خبرداد.
حمیدرضا پیوندی گفت: با اشاره به اینکه در ماه محرم به دلیل وجود مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و پخش نذورات فعالیت‌های پاکبانان شهر چندین برابر افزایش یافته بود، از70 پاکبان شهر اخلاق با اهدای یادبود،به دلیل سخت‌کوشی و ممارست در فعالیت‌ها و مسؤولیت‌پذیری در انجام امور محوله قدردانی شد.
وی در ادامه افزود: این زحمتکشان که در ایام محرم بصورت شبانه روزی در سه شیفت در واحدها ونواحی مختلف بهترین خدمات را به شهر و شهروندان ارائه دادند و پاکسازی و رفت و روب شهر با حداقل زمان و به بهترین کیفیت انجام می شد که علاوه بر رفت و روب یک دستگاه نیسان و دو نیروی کارگر نیز به شستشوی محل ذبح حیوانات و شستشو و گندزدایی ریل و کاورهای سطل های زباله در سه ناحیه پرداختند. در واحد نقلیه سازمان مدریت پسماند نیز رانندگان و کارگران خودروهای جمع آوری و تعمیرکاران و کارواش خودروهای جمع آوری زباله و نیز شستشوی مکانیزه سطل های زباله، فعال و خدمات بهینه ایی را ارائه دادند.
این مقام مسئول ضمن قدردانی از همکاری سازمانهای تابعه شهرداری و مناطق، اداره تبلیغات اسلامی استان سمنان و هیات مذهبی و تکایا و مساجد در پایان خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد و ضمن تجلیل از فعالیت پاکبانان در ماه محرم، خواستار ارج نهادن به پاکبانان و خادمین شهرداری از سوی تمامی شهروندان می باشیم به امید اینکه با مشارکت شهروندان شاهد شهری پاک و پاکیزه باشیم .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0