سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
برگزاری جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز در سمنان
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
۸:۳۴:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز در سمنان

جلسه هماهنگی #اجلاس_سراسری_نماز  با حضور اعضای ستاد مرکزی و شهردار سمنان در محل شهرداری سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری سمنان در این جلسه معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اجلاس نماز با اشاره به اهمیت این اجلاس گفت: این اجلاس برای اولین بار در استان سمنان برگزار میگردد و برگزاری شایسته این اجلاس بسیار حائز اهمیت است.

منصور سرگزی در ادامه اظهار داشت: پیش بینی می گردد این اجلاس در اوایل آذر برگزار گردد و با هماهنگی دستگاه های مختلف و همچنین همکاری شهرداری سمنان امیدواریم در ایام برگزاری مراسم، سمنان به شهری با نگاه خاص و معنوی به این موضوع مبدل شود.

در ادامه مدیر کل امور اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به حضور رییس جمهور در این اجلاس، اظهار داشت : با توجه به اینکه سمنان شهر رییس جمهور محترم است و برای اولین بار این رویداد در استان سمنان برگزار می گردد، توقعات بالاست و همکاری همه ی دستگاه ها را می طلبد.

امیر بینایی نقش مردم را در برگزاری این اجلاس مهم ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم با مشارکت آحاد مردم شمایل شهر را نمازی جلوه دهیم و شاهد رویدادی مهم و اثر گذار باشیم.

شهردار سمنان نیز با اشاره به اینکه نگاه به نماز و تلاش در جهت ترویج آن یک وظیفه ی همگانی است٬ گفت: شهرداری سمنان آمادگی خود را جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این اجلاس اعلام میدارد و امیدواریم آثار و برکات آن شامل حال همه ی مردم شهر سمنان شود.

#اجلاس_نماز
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0