دوشنبه, 27 خرداد 1398
سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان خبر داد؛
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ 
۸:۴۹:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان خبر داد؛

ساماندهی نهرهای 5 گانه پارک شقایق

سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان گفت: نهرهای 5 گانه پارک شقایق سمنان که منتهی به باغات سمنان می شوند، ساماندهی می شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حسن عبداله زاده با اشاره به شکل نامناسب این نهرها، اظهار داشت: در حال حاضر 5 نهر در پارک شقایق وجود دارد که شکل مناسبی ندارد و همین موضوع باعث پرت آب، نامناسب بودن مسیر و ظاهر نامناسب گشته است که پس از اصلاح و زیباسازی، به مکان تقریحی و گردشگری مبدل می شود.

وی در ادامه افزود:در راستای اجرای این طرح قسمت جنوب پارک شقایق ساماندهی و نهرهای موجود در پارک شقایق با شیب بندی مناسب و قلوه سنگ های تزیینی، اصلاح و در اطراف نهرها نیز مسیری برای پیاده روی و نشستن تعبیه خواهد شد.

عبداله زاده متراژ نهرها را 730 متر ذکر کرد و گفت:این طرح از دی ماه آغاز و تا پایان تابستان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید تا به عنوان فضایی مناسب و تفریحی در اختیار شهروندان و گردشگران عزیز قرار گیرد.

سرپرست معاونت فنی و امور زیر بنایی شهرداری سمنان در پایان بیان داشت: این طرح با همکاری بخش خصوصی و با اعتبار 7 میلیارد ریال انجام خواهد شد.

#پارک_شقایق
#نهر_پنج_گانه
#شهرداری_سمنان 
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#سمنان_دارالمرحمه 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0