دوشنبه, 27 خرداد 1398
در دیدار دبیركل مجمع شهرهای جاده ابریشم با شهردار سمنان عنوان شد؛
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ 
۸:۵۱:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در دیدار دبیرکل مجمع شهرهای جاده ابریشم با شهردار سمنان عنوان شد؛

برگزاری موزه شهرهای جاده ابریشم در سمنان

دبیر کل مجمع شهرهای جاده ابریشم با شهردار سمنان در محل دفتر حقوق شهروندی سمنان دیدار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، در این دیدار علیرضا احمدیان با اشاره به موقعیت شهر سمنان در مسیر جاده ابریشم، گفت: موقعیت سمنان در همجواری با دیگر استان ها و کریدور جنوب به شمال و غرب به شرق کشور، سمنان را در منطقه ای استراتژیک قرار داده است باید از ظرفیت های آن استفاده کرد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع شهرهای جاده ابریشم در شهر سمنان، اظهار داشت: سمنان به عنوان یکی از شهرهای اصلی در مسیر جاده ابریشم، نقش به سزایی را در شناخت جاذبه های این مسیر ایفا می کند.

شهردار سمنان نیز در این دیدار با اشاره عبور 20 میلیون زائر در سال از استان سمنان، گفت: هدف سمنان تبدیل معبر به مقصدی است برای گردشگران و در این راستا تلاش داریم جاذبه های گردشگری و تفریحی سمنان را معرفی و سامان دهیم.

سید محمد ناظم رضوی برگزاری موزه جاده ابریشم در حاشیه مجمع شهرهای جاده ابریشم را از برنامه های پیش رو خواند و افزود: در حاشیه این مجمع، از شهرهای مختلف کشور دعوت خواهیم کرد تا محصولات و مصنوعات خود را ارائه دهند و در بخشی ویژه، با محصولات، مصنوعات و جاذبه های گردشگری سمنان آشنا خواهند شد.

وی در ادامه تصریح کرد: هچنین با استراحت های درخور و شایسته ای که در شهر سمنان ایجاد خواهیم کرد، تلاش داریم مخاطرات جاده ای برای زائران علی ابن موسی الرضا را کاهش و در کنار آن سمنان را به عنوان شهری تاریخی با جاذبه های طبیعی و گردشگری معرفی نماییم.

#موزه_جاده_ابریشم
#شهرداری_سمنان 
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#سمنان_دارالمرحمه 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0