سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد:
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
۸:۱۰:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد:

جلسه هم اندیشی پیرامون آیین های بهاری 98 

جلسه هم اندیشی پیرامون برگزاری آیین های بهاری سال 98 با حضور صاحب نظران فرهنگی و گردشگری شهرداری سمنان برگزار شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،  نشست هم اندیشی و برنامه ریزی پیرامون رویداد های فرهنگی هنری در ایام نوروز با حضورعباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، علی اکبر بنی اسدی سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمودرضا دارایی مدیر گردشگری شهرداری سمنان و رضا جنانی مدیر اجرایی سازمان در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.

عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در این جلسه با بیان اینکه جشنواره استقبال از بهار 98 از 15 اسفند ماه در سمنان کلید خواهد خورد اظهار داشت:آیین سمنوپزان، نمایشگاه مشاغل مرتبط با ایام نوروز، آیین نوروزخوانی  و جشنواره گل نرگس از جمله آیین های جشنواره استقبال از بهار است که در رویداد پیشواز بهار 98 در سمنان اجراء می شود.

وی در ادامه از برگزاری جشنواره" سمنی نورو 2"  از سوم تا دهم فروردین ماه 98 که با اجرای موسیقی اصیل نواحی ایران است خبر داد و اظهار داشت: این اقدامات فرهنگی گامی مهم و اساسی در جهت نشاط اجتماعی و ماندگاری هنر های فاخر بومی جامعه ایرانی است .

بابایی گفت : جشنواره سمنان شهر دوستدار کودک ویژه کودکان از سوم تا دهم فروردین ماه در سمنان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

همچینین در این جلسه از برپایی 22 غرفه نمایشگاهی به منظور ایجاد امکانات رفاهی مطلوب برای گردشگران نوروزی و معرفی ظرفیت های استان ها تحت عنوان "پردیس راه ابریشم" مطرح شد که با دعوت از 22 شهرداری های کشور که توسط مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان انجام شده است از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه در بوستان سیمرغ برپا خواهد شد.

#آیین_بهاری_98
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0