سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
استاندار سمنان در مراسم كلنگ زنی شهرك خدمات صنفی آسیا؛
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ 
۸:۲۴:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

استاندار سمنان در مراسم کلنگ زنی شهرک خدمات صنفی آسیا؛

شهرهای بزرگ، فعالیت های بزرگ و نگاه وسیع را می طلبد

استاندار سمنان در مراسم کلنگ زنی شهرک صنفی خدماتی آسیا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار و اعضای شورای شهر، گفت: شهرهای بزرگ، فعالیت های بزرگ و نگاه وسیع را می طلبد و جای خالی این نوع کارها در شهر سمنان احساس می شد که با حضور شهردار با تجربه سمنان، شاهد این نوع فعالیت ها هستیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،در این مراسم که با حضور استاندار و معاونین، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهری برگزار شد دکتر علیرضا آشناگر گفت: آن دسته از شهرداری هاکه منتظر دریافت عوارض از مردم هستند، کاری از پیش نمی برند و باید با بلند نظری، طرح های ماندگار را در جهت توسعه شهری انجام داد.

وی با اشاره به شرایط مناسب شهر سمنان برای سرمایه گذاری، اظهار داشت: در شهر باید از ظرفیت بخش خصوصی در پروژه ها استفاده کرد و تلاش مدیران در جهت تسریع در انجام این طرح ها باشد.

استاندار سمنان در پایان گفت: امروز شاهد کلنگ زنی 4 پروژه بزرگ شهرداری به ارزش بیش از 2 هزار میلیارد ریال هستیم که قطعا نقش مهمی را در توسعه و رشد شهر سمنان خواهد داشت.

شهردار سمنان نیز بامعرفی شهرک صنفی خدماتی آسیا گفت: 

محوطه 52 هکتاری آسیا با تلاش هایی که توسط شهرداری که انجام شد و پیگیری و همکاری نماینده محترم مردم در مجلس، معاونت عمرانی و مدیران اداره راه و شهرسازی در اختیار شهرداری سمنان قرار گرفته است و در آینده با 1500 میلیارد ریال اعتبار، بیش از 1100 واحد صنفی در این شهرک مستقر می شود.

دکتر سید محمد ناظم رضوی در ادامه افزود: در این شهرک صنفی، سرانه فضای سبز، مسجد، اقامتگاه و استراحتگاه دیده شده است و صنوف مختلف از جمله آهن فروشی، خودرو، مطالح ساختمانی، تعمیرگاه ها و صنوف آلاینده و مزاحم به این شهرک منتقل می شود.

وی اظهار داشت: در این شهرک صنوف بر اساس نوع خدمات دسته بندی می شوند و حتی ساختمان و رنگ و شمایل آنها نیز از هم متمایز و قابل تشخیص خواهد بود.همچنین مقرر شده است کلیه واحدها به صورت آماده و ساخته شده تحویل خریداران گردد و مالکیت و بهره برداری از آنها به صورت مجزا خواهد بود.مالکین واحدها را در اختیار می گیرند و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده جهت ساماندهی مشاغل، واحد به بهره برداری می رسد.

دکتر ناظم رضوی کنترل قیمت ها و ایجاد حس رقابت در شهرک صنفی خدماتی آسیا را از جمله مزایای آن ذکر کرد و گفت: این طرح در سطح استان مطرح خواهد شد و با تبلیغاتی که در سطح ملی انجام خواهد شد، شرایط برای خریداران دیگر استان ها نیز فراهم می شود.


#شهرک_صنفی_خدماتی_آسیا
#آغاز_عملیات_عمرانی
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0