شنبه, 31 فروردين 1398
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
۱۰:۲۴:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

جشن بزرگ جوان آسمانی

همزمان با فرارسیدن دهم شعبان المعظم، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) مراسم جشنی همراه با بخش‌های متنوع و به همت  سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری  جشن بزرگ آسمانی به مناسبت ولادت با سعادت فرزند رشید امام حسین(ع)، حضرت علی اکبر(ع) در سمنان خبر داد.

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: جشن با سعادت  حضرت علی‌اکبر(ع) سه شنبه 27 فروردین ماه ساعت 20:00 در بلوار شهید شریف واقفی برگزار برپا می شود.

وی در ادامه بیان کرد: این آیین با بخش‌های متنوع فرهنگی،هنری برگزار می‌شود که از بخش‌های مختلف این ویژه برنامه می‌توان به حضور استند آپ کمدین محمود ادهم، اجرای گروه سرود برتر میثاق و همچنین همراه با برگزاری غرفه های کودک و نوجوان، غرفه سلامت و ایستگاه صلواتی  اشاره کرد.

بابایی با اشاره به نامگذاری روز جوان در روز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) عنوان کرد: مهم ترین هدف از پاسداشت وگرامیداشت این ایام الگو سازی اسلامی ایرانی ازشخصیت جوان رشید کربلا حضرت علی اکبر علیه السلام برای جوانان ایران اسلامی است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هدف از برگزاری این آیین را  ایجاد شور و نشاط اجتماعی، معرفی و شناساندن شخصیت والای حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوانی بصیر، آگاه و ولایت پذیر برای جوانان عنوان کرد.

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد:این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با همکاری بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) استان سمنان و بسیج دانشجویی دانشگاه فنی استان سمنان برگزار می شود.

#روز_جوان
#جشن_بزرگ_جوان_آسمانی
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0