شنبه, 31 فروردين 1398
دكتر ناظم رضوی شهردار سمنان گفت؛
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
۱۱:۹:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر ناظم رضوی شهردار سمنان گفت؛

شهرداری سمنان از رشته های ورزشی پرطرفدار حمایت می کند.

شهردار سمنان گفت: شهرداری سمنان به دنبال هزینه کرد منطقی و حمایت مالی در رشته های ورزشی پرطرفدار مردمی و ظرفیت دار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی روز شنبه در گفت و گو یا ایرنا افزود: سیاستگذاری شهرداری سمنان با وجود ظرفیت های ورزشی، حرکت به سمت حمایت از ورزش به منظور افزایش نشاط اجتماعی شهروندان است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری در رشته های پرطرفدار بیان کرد: شهرداری سمنان برای افراد با استعداد در رده های سنی از نونهالان تا بزرگسالان که می توانند ملی پوشان آینده کشور شوند، سرمایه گذاری و حمایت می کند.

ناظم رضوی تاکید کرد: هزینه های شهرداری سمنان در حوزه ورزش برای جلوگیری از هرگونه هدر رفت منابع، باید منطقی باشد.

وی با بیان اینکه شهر سمنان استعدادها و قابلیت های مطلوبی در حوزه ورزش دارد تصریح کرد: با توجه به وجود ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی در سمنان، باشگاه ورزشی شهرداری با تصمیم اعضای شورای شهر و این سازمان دوباره احیا شد.

به گفته وی، با اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی در شورای شهر سمنان قرار شد باشگاه ورزشی شهرداری با ارکان و مدیریت خاص و با حضور معتمدان و چهره های شناخته شده در حوزه ورزش فعالیت داشته باشد.

شهردار سمنان با اشاره به اینکه ورزش های همگانی در اساسنامه سازمان های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مورد توجه قرار گرفته است اضافه کرد: فعالیت در ورزش قهرمانی با مجوز وزارت ورزش و جوانان از مجرای باشگاه های ورزشی امکان پذیر است. 

ناظم رضوی گفت: تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان از طریق باشگاهی به فعالیت خود ادامه می دهد و در رقابت های لیگ امسال در حال حاضر در فوتبال ساحلی مردان حضور دارد.

شهرداری سمنان یادآور شد: تیم والیبال بانوان شهرداری سمنان در رقابت های لیگ برتر سال گذشته تجربه کسب کرد که در نشست های امسال در خصوص ادامه فعالیت آن تصمیم گیری می شود.
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0