سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ 
۸:۳۳:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی 

شاهین خزر رودسر بر شهرداری سمنان  غلبه کرد

در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شهرداری سمنان مهمان رودسریها بود که در یک بازی زیبا و تماشاگر پسند نتیجه را در ضربات پنالتی به تیم میزبان واگذار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، دیدار تیم های شهرداری سمنان و شاهین خزر رودسر از چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی شاهین خزر رودسر همراه بود.

در این دیدار که عصر جمعه در استادیوم شهرداری رودسر برگزار شد، در این دیدار تیم شهرداری سمنان و شاهین خزر رودسر  در وقت قانونی، بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان یافت که بازی به سه دقیقه وقت چهارم کشانده شد.

در وقت چهارم این دیدار با توجه به تلاشهای هر دو تیم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا ضربات پنالتی پیروز میدان را تعیین کند.

اما در ضربات پنالتی رودسریها زننده اولین ضربه پنالتی بودند و توانستند توپ را به تور دروازه شهرداری بچسبانند و اولین پنالتی شهرداری هم توسط گلر خوب شاهین خزر مهار شد ، در ادامه تیم شاهین خزر رودسر برتری خود را حفظ کرد و در نهایت در ضربات پنالتی توانست مهمان خود را ۶ بر ۴ از پیش روی بردارد.

در این دیدار علی حامدی، اسحاق‌ مطهری نژاد و مرتضی براتی برای تیم شهرداری سمنان گلزنی کردند.

تیم شهرداری سمنان تا کنون با 2 برد و 3 شکست و کسب 6 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر فوتبال ساحلی قرار دارد. 

از نکات جالب این دیدار می توان به بستن بازوبند کاپیتانی به بازوی حامد قربانپور گلر رودسری تیم شهرداری و درخشش او در دروازه شهرداری سمنان و تشویق های هواداران رودسری از قربانپور اشاره کرد .

شایان ذکر است شهرداری سمنان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه میزبان موج سواران نوشهر خواهد بود .

#فوتبال_ساحلی
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0