سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان ؛
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ 
۸:۳۴:۱۴

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان ؛

 آغاز به کار شبکه فیبر نوری شهرداری سمنان در منطقه 2

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان از اتصال منطقه 2 شهرداری سمنان به شبکه فیبر نوری اختصاصی شهرداری سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، صادق کاشیان افزود: پروژه شبکه اختصاصی فیبر نوری شهرداری سمنان پس از دو سال در شهرداری مرکز و شهرداری منطقه 2 سمنان رسما آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به استفاده از شبکه فیبر نوری به عنوان یکی از زیرساخت های مدیریت شهری، اظهار داشت: این پروژه از دو سال پیش در دستور کار قرار گرفت و با کابل کشی نقاط مختلف شهر سمنان، استفاده از این شبکه اختصاصی در شهر سمنان امکان پذیر است.

کاشیان تصریح کرد: علاوه بر مناطق و سازمان های شهرداری سمنان، در روزهای آینده کلیه اماکن عمومی، پارک ها و بوستان ها، بلوارها، دوربین های نظارتی و راهنمایی و رانندگی شهری و وسائط نقلیه عمومی نیز امکان استفاده از شبکه فیبر نوری را خواهند داشت و با امکانات جدیدی که در شهر فراهم خواهد شد به سوی شهر هوشمند حرکت خواهیم کرد.

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان با اشاره به ارزش افزوده ی ایجاد شده برای شهرداری سمنان در این طرح، گفت: با ایجاد شبکه اختصاصی شهرداری سمنان در سطح شهر سمنان و گسترش آن شاهد صرفه جویی زیادی در هزینه های شهری برای شهرداری سمنان خواهیم شد و ارزش افزوده آن نهایتا شامل شهروندان عزیز خواهد شد.

صادق کاشیان در پایان خاطر نشان کرد: شهر هوشمند یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است و با افتتاح این شبکه در سمنان، در آینده شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

#فیبر_نوری
#فناوری_اطلاعات
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0