سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود:
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ 
۸:۳۵:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود:

مسابقات جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های تابعه

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های تابعه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، عباس بابایی در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در سمنان اظهار کرد: مسابقات ورزشی جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های تابعه در دو بخش بانوان و آقایان، در دو رشته ورزشی دارت خانوادگی و فوتبال روی میز برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه این رقابت ها در ماه مبارک رمضان برگزار می شود،اظهار داشت: کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های تابعه  جهت  شرکت در این مسابقات تا پنجشنبه 26 اردیبهشت 98 فرصت دارند تا با شماره 09125315660 تا پایان وقت اداری تماس گرفته و ثبت نام کنند.

بابایی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات اظهار کرد: افزایش شور و نشاط ،صمیمیت و مشارکت اجتماعی، ترویج فرهنگ ورزش، توانمندسازی و ارتقاء سطح سلامت شهروندان و رقابت سالم از جمله اهداف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برای برگزاری این مسابقات است.

به گفته سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، مهم ترین دستاورد این مسابقات ورزشی، ایجاد همبستگی، همدلی و صمیمیت بیشتر در میان کارکنان شهرداری است.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و هیئت انجمن های ورزشی شهرستان سمنان برگزار می شود.

#مسابقات_جام_رمضان
#کارکنان_شهرداری
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0