.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }

شنبه, 27 آبان 1396
عنوان : پخش بروشورهای ایمنی و كپسول های آتش نشانی به مناسبت چهارشنبه اخر سال بین شهروندان
کد خبر : ۸۹۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ 
ساعت : ۱۴:۱۸:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پخش بروشورهای ایمنی و کپسول های آتش نشانی به مناسبت چهارشنبه اخر سال بین شهروندان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان گفت: همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال، آتش نشانان سمنان  در یکی از میادین شهر و همچنین نقاط پرتردد و با همکاری سازمان اتوبوسرانی و شهرداری منطقه یک اقدام به پخش بروشور با مظمون ایمنی چهارشنبه آخر سال در بین شهروندان نمودند.

آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور، در این باره گفت: نزدیک به 3000 هزار بروشور ایمنی برای اطلاع رسانی شهروندان تهیه و چاپ شده و در میدان امام ، پارکینگ های شهرداری و داخل اتوبوسها و ایستگاههای اتوبوس بین شهروندان   پخش گردید.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: همچنین به مناسبت این ایام و ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری های لازم قبل از وقوع حادثه ، کپسول های آتش نشانی در وزن های مختلف مخصوص خودروها، منازل و مغازه ها نیز با قیمت مناسب  بین شهروندان توزیع گردید.

وی  در آخر یادآور شد: تامین ایمنی شهروندان یکی از دغدغه های همیشگی سازمان بوده که در این راستا با پخش بروشورهایی با مضمون ایمنی ، ساخت کلیپ های مختلف آموزشی ، نصب بنر های اطلاع رسانی ، آموزش های مستمر شهروندی و.... سعی داریم هم شهریان عزیزرا بیش ازپیش با فرهنگ ایمنی آشنا کنی.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

...:: پورتا ل شهرداری سمنان ::...

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0