.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }

سه‌شنبه, 25 مهر 1396
عنوان : آتش سوزی یك دامداری در بلوار سفیر امید(جاده نظامی )
کد خبر : ۹۰۲۱
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ 
ساعت : ۱۲:۴۸:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

آتش سوزی یک دامداری  در بلوار سفیر امید(جاده نظامی )

2 ساعت عملیات نفس گیر برای اطفاء حریق دامداری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان گفت: آتش سوزی یک دامداری با اقدام به موقع تیم اعزامی از سازمان آتش نشانی مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری 125 :اسمعیل پور در تشریح حادثه فوق که به علت نامعلومی اتفاق افتاده بود تشریح کرد. با درایت و سرعت عمل آتش نشانان حریق مهار و از گسترش آن به دیگر قسمت ها جلوگیری بعمل آمد.

وی از اعزام 1 دستگاه خودرو آتش نشانی از ایستگاه شماره 5 به همراه 5 نفرآتش نشان  برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد : آتش سوزی جاده نظامی سمنان ، ساعت 4:36 دقیقه بامداد به سامانه 125 اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه(بررسی شرایط حریق و پیدا کردن کانون حریق) شروع به اطفاء شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که باربند نگهداری احشام (دامداری)به علت نامعلومی از قسمت سقف طعمه حریق شده و در حال سرایت به دیگر قسمت ها می باشد که نیروها  به دو گروه تقسیم شده و پس از بررسی شرایط موجود  از دو  جهت شروع به اطفاء و جلوگیری از پیشروی حریق به دیگر قسمت ها  شدند.

اسمعیل پور خاط نشان کرد:  این حادثه حدود 2 ساعت به طول انجامید و حریق بطور کامل مهار و نیروها پس از تهیه گزارش به مقر خود بازگشتند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

...:: پورتا ل شهرداری سمنان ::...

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0