.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }

شنبه, 27 آبان 1396
عنوان : بهره برداری از دو معدن سنگ كوهی و رود خانه ای توسط سازمان عمران شهرداری سمنان
کد خبر : ۸۶۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ 
ساعت : ۱۲:۳۷:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بهره برداری از دو معدن سنگ کوهی و رود خانه ای توسط سازمان عمران شهرداری سمنان                            

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان عمران شهرداری سمنان از آغاز  بهر برداری دو معدن سنگ کوهی و رود خانه ای در حاشیه کارخانه آسفالت 120 تنی سازمان عمران خبر داد.

مهندس محسن امینیان افزود :با تاکید شهردار سمنان در خصوص اصلاح و دانه بندی و بهره گیری از مصالح مناسب برای تولید آسفالت و فرآورده های بتنی ،این سازمان در نظر دارد  با حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر سمنان  و شهردار سمنان ، نسبت به شناسائی و پیگیری و ثبت دو معدن با ظرفیت مصالح سنگی مناسب در نزدیکی کارخانه فرآورده های بتنی اقدام نماید .

وی در ادامه بیان کرد:  این معادن شامل یک معدن کوهی و یک معدن آبرفتی (رودخانه ای)می باشد یا بهربرداری از این معادن علاوه بر افزایش کیفیت آسفالت تولید شده صرفه جوئی قابل توجهی در هزینه های مربوطه برای تامین شن و ماسه مصرفی سازمان عمران گردیده است .

امینیان در پایان خاطر نشان کرد:  با دستیابی سازمان عمران به این معادن از این پس آسفالت تولیدی شهرداری سمنان مورد تائید آزمایشگاه مکانیک خاک اداره کل راه و ترابری سمنان بوده و سازمان عمران میتواند به عنوان پیمانکار در جذب اعتبارهای دولتی و راهسازی اقدام نماید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

...:: پورتا ل شهرداری سمنان ::...

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0