سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : در جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان شهر اخلاق صورت گرفت
کد خبر : ۱۱۸۳۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ 
ساعت : ۱۰:۸:۴۶

امتیاز :  ۴.۴۰ |  مجموع :  ۵

مدیر منطقه یک سمنان از راه اندازی میز خدمت در شهرداری منطقه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حمید قاسمی در این خصوص گفت: یکی از دلایل عمده مراجعات شهروندان به شهرداری ها نداشتن اطلاعات کافی و بی اطلاعی از قوانین و مقررات شهری است.

وی افزود: به همین منظور میز خدمت با هدف راهنمایی و مشاوره شهروندان و مراجعان به ساختمان شهرداری منطقه یک واقع در میدان ارگ راه اندازی شد.

وی با اشاره به خدماتی که در میز خدمت ارائه می شود،گفت:شهروندان می توانند پاسخ همه سوالات مربوط به امور شهرسازی قوانین و مقررات شهری پروانه پایان کار و موارد مربوط به واحد درآمد را از میز خدمت دریافت کنند.

مدیر منطقه یک سمنان همچنین آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص املاک سطح محدوده،راهنمایی ارباب رجوع و اطلاع رسانی ضوابط و مقررات شهرسازی را از مهمترین اهداف تشکیل میز خدمت در منطقه برشمرد وگفت: تجمیع در پاسخگویی علاوه بر صرفه جویی در وقت شهروندان سبب تسریع در کار می شود و شهروندان در هنگام مراجعه شهرداری دچار سرگردانی نمی شوند.

حمید قاسمی اذعان داشت: بیش از 30درصد از مراجعات مردم به شهرداری ها در همان مرحله اول وبا رجوع به میز خدمت برطرف می شود و نیازی به مراجعات بعدی و به سایر قسمت ها نیست که قطعاً این امر در افزایش رضایتمندی ارباب رجوع وجود تاثیر به سزایی دارد.

وی در پایان اضافه کرد:این منطقه در مسیر تسهیل خدمات رسانی از پیشنهادات سازنده شهروندان خوب شهر اخلاق نیز استقبال می کند.


نمایش تعداد بازدیدها : 409

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0