سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
عنوان : فیش های نوسازی به دست ادارات دولتی هم رسید .
کد خبر : ۱۰۲۰۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ 
ساعت : ۸:۳۷:۲۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 فیش های نوسازی به دست ادارات دولتی هم رسید .  

به گزارش روابط عمومی  شهرداری منطقه یک ، مدیر شهرداری منطقه یک از توزیع 615  فقره فیش نوسازی در سطح منطقه یک خبر داد .

قاسمی با اعلام این خبر گفت : سازمانها و نهادها منجمله شهرداری ها موظفند در چارچوبی که قانون برای آنها تعیین کرده در قبال اخذ مبالغی مشخص خدماتی را به شهروندان ارائه دهند و شهرداری ها به لحاظ ساختار سازمانی مستقیما با شهروندان در ارتباط هستند به طوری که تقریبا اکثرا نیازها و مطالبات شهروندان از طریق همین نهاد تامین می شود .

وی بیان داشت : بر همین اساس توزیع 615  فقره فیش های عوارض نوسازی ادارات دولتی ، بانکها ، شرکت های صنعتی و موسسات  به مبلغ 13 میلیارد و 981 میلیون و 903 هزار ریال در سطح منطقه یک انجام شد .

مدیرمنطقه یک افزود : مسلما پاسخ به تمامی انتظارات شهروندان پشتوانه مالی قوی را می طلبد تا بتوان رضایت نسبی آنان را کسب کرد و این در حالی است که شهرداری ها نهادهایی  عمومی هستند که بودجه آنها مستقیما از طریق ارائه خدمات به شهروندان حاصل می شود و بودجه خود را از ردیف های درآمدی که قانون تعیین می کند تامین می کنند .

گفتنی است طبق ماده 10 قانون نوسازی ، عوارض هرساله از فروردین ماه تحقق یافته  و  به مودیانی که ظرف مدت مذکور عوارض متعلقه را پرداخت نمایند  10 درصد جایزه خوش حسابی تعلق می گیرد

 


نمایش تعداد بازدیدها : 394

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0