سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
عنوان : 124 هزار متر مربع از معابر منطقه یك سمنان آسفالت شد .
کد خبر : ۱۰۲۹۱
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۹:۲۹:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

124 هزار متر مربع از معابر منطقه یک سمنان آسفالت شد .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، در 9 ماه سالجاری 124 هزار متر مربع از سطح منطقه یک آسفالت شد .

مدیر شهرداری منطقه یک گفت : معابر و خیابانهای شهری نقش بسزایی در رشد و توسعه یک شهر داشته و لزوم رسیدگی به معابر از اصلی ترین برنامه های اجرایی شهرداری است .

حمید قاسمی با بیان این مطلب که بخش وسیعی از بافت قدیم در سطح منطقه یک واقع شده است گفت : آسفالتی که بدلیل حفاری و نشست از بین می رود مستلزم بازسازی و لکه گیری مجدد می باشد

وی یکی از دغدغه ها ومشکلات اصلی شهروندان را  بحث آسفالت و سهولت در تردد وسایل نقلیه دانست و گفت :   در بعضی از معابر شهری بدلیل مستهلک بودن بیش از حد آسفالت آن منطقه، نیاز به آسفالت و روکش مجدد  دارد و  بر همین اساس با برنامه ریزی های صورت گرفته در نه ماه اخیر بسیاری از خیابانها و معابر اصلی وفرعی  آسفالت شد .

مدیر شهرداری منطقه یک حجم عملیات  آسفالت دستی ، لکه گیری و نوارحفاری را در  9 ماه اخیر حدود 60 هزار متر مربع و آسفالت با فینیشر را حدود 64 هزار متر مربع بیان کرد که در مجموع 124   هزار متر مربع از سطح منطقه آسفالت شد.

قاسمی در پایان ضمن تشکر از همکاری صمیمانه سازمان عمران شهرداری ابراز امیدواری کرد که این خدمات بتواند رضایت خاطر شهروندان شریف سمنانی را فراهم نماید .

 نمایش تعداد بازدیدها : 417

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0