دوشنبه, 4 شهريور 1398
  • ساعت : ۷:۵۸:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 
سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری سمنان خبر داد:
طرح ویژه خدمات رفاهی کارکنان شهرداری سمنان که شامل ارائه خدمات سفر زیارتی-سیاحتی به مشهد مقدس در قالب «طرح امام رئوف» می باشد، اجرا می شود.

سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری سمنان خبر داد:

اجرای طرح ویژه خدمات رفاهی کارکنان شهرداری سمنان در قالب «طرح امام رئوف»

سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری سمنان گفت: طرح ویژه خدمات رفاهی کارکنان شهرداری سمنان که شامل ارائه خدمات سفر زیارتی-سیاحتی به مشهد مقدس در قالب «طرح امام رئوف» می باشد، اجرا می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رضا رهایی با بیان این مطلب که نیروی انسانی مهم ترین و اثربخش ترین عامل در دستیابی به اهداف هر سازمان است و ایجاد عوامل انگیزشی می تواند سبب رضایت و عملکرد شغلی و به تبع آن افزایش مسئولیت پذیری و در پی آن ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب شود افزود: یکی از محرک ها و عوامل انگیزشی، ارائه خدمات رفاهی می باشد که با عنایت به تاکیدات شهردار سمنان، مبنی بر برنامه ریزی در جهت ارتقا کیفیت زندگی کاری و توسعه همه جانبه منابع انسانی، این مهم در دستور کار قرار گرفته است که در این مرحله طراحی خدمات رفاهی، طرح ویژه رفاهی خدمات سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس در واحد رفاهی کلید خورده است.

وی با بیان اینکه اقدامات دیگری در راستای افزایش رضایت مندی و کیفیت زندگی کاری پرسنل در دست پیگیری و اقدام است ادامه داد: شهرداری سمنان با یکی از هتل های چهار ستاره شهر مشهد قرارداد منعقد نموده که هر یک از پرسنل به همراه اقوام درجه یک شامل همسر و فرزندان و والدین می توانند به صورت اقامت فولبرد ( صبحانه، ناهار و شام با منوهای انتخابی) و با استفاده از تخفیف 50 درصد و بازپرداخت کاملا اقساطی به صورت کسر از حقوق 6 الی 12 ماهه برای یک بار در مدت قرارداد استفاده نمایند.

شایان ذکر است این مرحله از اجرای طرح، شامل 30 درصد از پرسنل ساعی و کوشای مجموعه شهرداری سمنان و سازمان های تابعه می شود.

#رفاهی
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0