دوشنبه, 4 شهريور 1398
  • ساعت : ۸:۲۲:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 
    /  2
در دیداراعضای شورا وشهردار سمنان با سرپرست اداره كل راه و شهرسازی بیان شد؛
با اجرای برنامه راهبردی ، درجهت بهبود شهر همسو با یکدیگر گام برداریم.

در دیداراعضای شورا وشهردار سمنان با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی بیان شد؛

با اجرای برنامه راهبردی ، درجهت بهبود شهر همسو با یکدیگر گام برداریم.

 در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار سمنان باسرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان سمنان، اجرای برنامه های بالادستی و راهبردی و استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود با رعایت ضوابط و مقررات حقوقی و شهروندی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، رئیس شورای شهر ارتباط میان شهرداری و اداره کل راه وشهرسازی را بیش از سایر دستگاههای اجرایی عنوان کردوگفت: تمامی اقدامات  وفعالیت های شهری در راستای تکامل وتوسعه شهر واستان بوده و این امر میسر نخواهد شد مگر با تعامل و همیاری که امید است با توجه به یکسان بودن اهداف مشترک مجموعه شهرداری و‌ راه وشهرسازی، این تعامل بیش از پیش محسوس باشد.

شهردار سمنان دراین دیدار ادغام دو اداره راه وترابری و‌مسکن وشهرسازی را به فال نیک گرفته و‌ گفت: شهرداری وشورا با قاطعیت آمادگی خود را برای هرگونه همکاری جهت پیشبرد اهداف سازمانی و درچارچوب قوانین و مقررات اعلام می کند.

ناظم رضوی مصوبات استانداری درخصوص زمین ۵۲ هکتاری را بیان کرد و افزود : براساس بازدید استاندار و طرح ابلاغی به شهرداری ها جهت کاشت درخت، فضای سبز وایجاد نوارحاشیه ای شهرهای اصلی ، ورودی شهرسمنان نیاز به پاکسازی و‌جمع آوری نخاله های رهاشده توسط اداره راه دارد که شهرداری درطول ماه گذشته مشغول نخاله برداری بوده و این امر مستلزم همکاری بیشتر اداره کل راه و شهرسازی است.

وی ادامه داد: درختکاری بخشی از رودخانه گل رودبار و‌کمربندی شهر نیز باید انجام شود که عملیات پاکسازی آن نیز توسط شهرداری صورت گرفت و امیدواریم با تمهیدات لازم این مکان با ایجاد فضای سبز ، محلی برای مسافران و زائران حرم امام رضا(ع) شود.

سرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان سمنان در این دیدار مجموعه مدیریت شهری و راه وشهرسازی را یک خانواده و‌مکمل یکدیگر دانست و گفت: همه ما نهایتا یک هدف مشترک داریم که با تعریف برنامه راهبردی در مدیریت شهری و برنامه بالادستی و ضمن احترام به قوانین  وضوابط یکدیگر با تفکرات وایده های خود ،در پیشبرد برنامه های راهبردی و‌حقوق شهروندی پیشرفت کنیم.

سید کمال الدین میرجعفریان افزود: شهرداری و شورای شهر با کمک یکدیگر  شهری آینده دار برای نسل های بعد از ما بسازند نه شهری که اکنون در آن هستیم . 

وی ادامه داد: مشکلات پیش رو نباید مانع پیشرفت وافق های پیش رو ما شود تا مجبور باشیم در آینده هزینه گزافی بابت بدست آوردن و تمکین به داشته هایمان شویم .

میرجعفریان به ایجاد درآمد پایدار شهرداری تاکید کرد و افزود: شهری بانشاط است که ورودی مناسب و زیبایی داشته باشد و نخاله ها آسیب جدی به شهر و نازیبایی ورودی شهر وارد کرده است .
 
وی در پایان این نشست صمیمی اعلام کرد اداره کل راه وشهرسازی استان سمنان در راستای زیباسازی ورودی شهر و در حریم جاده ها تا شعاع ۳۰ کیلومتر از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد و همسو و در تعامل با شهرداری و شورا جهت پیشرفت شهرتلاش خواهیم کرد.


#اداره_کل_راه_و_شهرسازی
#روابط_عمومی_شورای_اسلامی_شهر_سمنان
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0