دوشنبه, 1 مهر 1398
  • ساعت : ۱۳:۹:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ 
7ساعت عملیات نفس گیر برای مهار آتش سوزی انبار علوفه در منطقه سنادره سمنان
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزی انبارعلوفه با اقدام به موقع تیم اعزامی از 2 ایستگاه آتش نشانی مهار شد.

7ساعت عملیات نفس گیر برای مهار آتش سوزی انبار علوفه در منطقه سنادره سمنان 
به  گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزی انبارعلوفه با اقدام به موقع تیم اعزامی از 2 ایستگاه آتش نشانی مهار شد.
سعید اسمعیل پور در تشریح حادثه فوق که به علت نامعلومی اتفاق افتاده بود عنوان کرد: با درایت و سرعت عمل آتش نشانان حریق مهار و از گسترش آن به دیگر قسمت ها جلوگیری بعمل آمد.
وی از اعزام 2 دستگاه خودرو آتش نشانی از ایستگاههای 2 و4 همراه 7 نفرآتش نشان  برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و گفت : آتش سوزی سنادره ، ساعت 17:45دقیقه روز گذشته به سامانه 125 اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند و با انجام اقدامات اولیه(بررسی شرایط حریق) شروع به عملیات کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کرد که علوفه  دپو شده داخل انبار به علت نامعلومی طعمه حریق شده و در حال سرایت به دیگر قسمت ها می باشد که نیروها  به چند گروه عملیاتی تقسیم شده و پس از بررسی شرایط موجود  از چند  جهت شروع به اطفاء و جلوگیری از پیشروی حریق به دیگر قسمت ها  کردند.
اسمعیل پور در ادامه گفت :  بعلت شرایط اضطراری و نوع حریق یک  دستگاه تانکر آب  برای پشتیبانی و یک دستگاه لودر و دو دستگاه کمپرسی خاور برای جابجایئ  علوفه ها نیز  از شهرداری سمنان به محل حادثه اعزام شد  .
اسمعیل پور  خاطر نشان کرد:  این حادثه حدود 7 ساعت به طول انجامید و حریق بطور کامل مهار و اطفاء شد.
وی در پایان یادآور شد: علت اصلی وقوع این آتش سوزی احتیاج به کارشناسی دارد

#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل 
#روابط_عمومی_سازمان_آتش_نشانی 
#شهری_ایمن_با_مشارکت_شهروندان 
#اخبار_شهری_سمنان 
#شهرداری_سمنان 
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0