شنبه, 6 خرداد 1396

پیام سازمان

 به پرتال سازمان اتوبوسرانی سمنان خوش آمدید .


مقام معظم رهبری

 سرپرست

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری سمنان


منو سایت


کلام بزرگان

گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری

درباره ی بزرگداشت یاد شهیدان در دیدار اعضای ستاد کنگره ی بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان 1394/02/14

شهیدان ما نیز مانند بانوی بزرگوار اسلام در راه حقِ درخشانی به شهادت رسیدند، که برای کتمان و اخفاء آن، از همه ی ابزارها و وسائل زمان، استفاده می شد.

سنت لایتغیر الهی نگذاشت، که زهرای مرضیه، در پشت حجاب غلیظ اوهام پنهان بماند، و آن ستاره درخشان خونین، در گذشت زمان به خورشیدی تابان بدل شد. و امروز نام او و یاد مظلومیت او، از همه ی حصارهای کتمان، عبور کرده است، و به اعتماد دلها و جانها رسیده است. و این درخشندگی و فزایندگی، ادامه خواهد داشت: انا اعطیناک الکوثر ... نام و یاد شهیدان عزیز ما نیز، همانند سیده ی عالمیان، با گذشت زمان نورانی تر و نافذتر خواهد شد.

 

امروز، دستهای مجرم، که از آغاز انقلاب و بخصوص در دوران دفاع مقدس همه سعی شان این بود، که حقانیت درخشان و مظلومانه ی یاوران خمینی عزیز را، کتمان کنند در کار آنند که خاطره های دوران جنگ را، به دست تندبادهای تبلیغات مغرضانه بسپرند، و آنها را در وادی فراموشی رها کنند، ولی بی شک موفق نخواهند شد. همت و غیرت و ایمان صادقانه ی خیل عظیم مؤمنان انقلاب و اسلام بخصوص جوانان غیور و صالح که بدنه ی عظیم ملت ایران را تشکیل می دهند، یکبار دیگر در تاریخ تجربه ی احیاء نام و یاد آن حق مظلوم را، تکرار خواهند کرد. و به توفیق الهی خورشید فروزان شهادت، همه ی حجابهای تحریف و فریب را، خواهد شکافت.


ورود به سیستم

نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

نظر سنجی

اطلاعات شخصي
جنسيت  :
مرد زن
وضعيت تاهل : 
متاهل مجرد
سن : 
ميزان تحصيلات : 
شغل : 

نظر شما درباره سایت چیست؟

نظر شما در باره خدمات سازمان اتوبوسرانی چیست؟

نظر شما درباره استفاده از کارت بلیط الکترونیکی چیست؟

به نظر شما استفاده از کارت بلیط تا چه حد میتواند در ارائه خدمات سرعت و بهبود ببخشد؟

میزان استقبال شهروندان از استفاده از کارت بلیط چگونه است ؟

میزان کیفیت خدمات اتوبوسرانی در سطح شهرسمنان به چه میزان است ؟

ارسال


آخرین خبر ها

دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۹۲۴۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ 
۱۱:۷:۳۵
کد خبر : ۹۲۲۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ 
۱۰:۳۵:۲۴
کد خبر : ۹۱۷۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ 
۱۳:۳۱:۱۸
کد خبر : ۹۱۵۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ 
۱۴:۳۳:۱
کد خبر : ۹۰۷۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ 
۱۴:۳۳:۴۹
کد خبر : ۹۰۴۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ 
۱۲:۱۸:۶
فعالیت یک دستگاه اتوبوس جهت سمنان گردی درتعطیلات نوروزی فعالیت یك دستگاه اتوبوس جهت سمنان گردی درتعطیلات نوروز96 
کد خبر : ۸۹۶۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ 
۱۱:۱۹:۷
صفحه1از13123456...13.بعدي.برو

عکسهای منتخب
ذکر ایام هفته


مناسبتها


[خرمشهر را خدا آزاد كرد


اوقات شرعی

اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

   
        

نگاهى به بليط الكترونيكى و نحوه استفاده از آن

                                                                                                                                                                   ،  نگاهى به بليط الكترونيكى و نحوه استفاده از آن

                          

بليط الكترونيكى از مهم‌ترين، كارآمدترين و متداول‌ترين ابزارهاى الكترونيكى و از شرايط لازم براى تحقق شهر الكترونيكى است كه مى‌تواند گردش پول افراد را در چرخه اقتصادى كاهش دهد. در اين صورت، هزينه‌هاى مربوط به چاپ اسكناس‌هاى جديد كاهش مى‌يابد. بليط الكترونيكى امكان مديريت بر نقدينگى جارى و برنامه‌ريزى به‌منظور ارائه سرويس برحسب نياز شهروندان را فراهم مى‌كند و در افزايش سرعت سرويس دهندگان مؤثر است، يكى از راه ‌حل ‌هايى كه امروز در شهرهاى بزرگ براى برطرف كردن مشكلات و كاستى‌هاى ناشى از بليط ‌هاى كاغذى به كار برده مى‌شود، بهره ‌گيرى از بليط الكترونيكى است. بليط الكترونيكى، كارت هوشمند الكترونيكى است كه قابليت خواندن و ثبت اطلاعات را در هنگام استفاده از سيستم حمل‌و‌نقل فراهم مى‌كند. هر بليط الكترونيكى امكان ذخيره‌سازى پول الكترونيكى را دارد. با هر بار استفاده مسافران از اتوبوس و گذر از مقابل دستگاه كارتخوان كه قبلا در ورودى‌هاى اتوبوس نصب شده است، هزينه بليط از مبلغ ذخيره شده در كارت مسافر كسر و در حافظه دستگاه كارتخوان ذخيره مى‌گردد.در همين راستا و به منظور آشنايى بيشتر شما شهروندان عزيز با اين فناورى و چگونگى استفاده از آن با مهندس فرهاد گلى مدير پروژه و دبير كارگروه كارت الكترونيكى حمل و نقل شهردارى اصفهان (متشكل از نمايندگان معاونت هاى مختلف و مرتبط با پروژه در شهردارى، نماينده سازمان فاوا و شركت واحد اتوبوسرانى) به گفتگو نشستيم.

بليط الكترونيكى يك تكنولوژى و نوعى از فناورى اطلاعات است كه براى پرداخت كرايه يا نهايتاً پرداخت هزينه هايى كه بايستى پيش از اين طبق روال سنتى براى آن ها بليط تهيه مى شد قابل استفاده است. تكنولوژى هاى خاص و منحصر به فردى وجود دارد كه استان سمنان يكى از آن ها را انتخاب كرده و با استفاده از توانمندى يكى از شركت هاى توليدكننده داخل اين پروژه در درجه اول در شركت واحد اتوبوسرانى و بعد از آن در آینده ای نچندان دور پرداخت كرايه تاكسى، مترو، دوچرخه و اماكن فرهنگى - ورزشى قابل استفاده خواهد بود. هرجايى كه در شهردارى سمنان قبلاً بايد پولى پرداخت يا بليطى تهيه مى شد، مى توان عملاً از اين كارت استفاده كرد و دوازده كاربرد مختلف را پوشش مى دهد، ضمن اين كه نقطه شروع كار، شركت واحد اتوبوسرانى است.در نهایت این مهم تحقق خواهد یافت والظامی است

          

 


منشور اخلاق حرفه‌ای

«منشور اخلاق حرفه‌ای کارکنان سازمان اتوبوسرانی  شهرداری سمنان»

 

کارکنان سازمان اتوبوسرانی سمنان با ایمان و توکل بر ذات مقدس احدیت و در جهت مقبولیت خدمت در پیشگاه خداوند متعال و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته و با رعایت موارد زیر، متعهد و هم‌پیمان می‌شوند تا اخلاق حرفه‌ای را در فعالیت خود بکار گرفته و جلب رضایت همشهریان گرامی را سرلوحه امور خود قرار دهند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان بر این باورند که شهروندان، متولیان واقعی شهرند، و از این رو حضور آنان را در اتوبوسرانی مغتنم می‌شمارند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان با رعایت نظم، آراستگی، وقت‌شناسی، پشتکار، مسئولیت‌پذیری و در کمال خوشرویی، ادب، نزاکت، عدالت و انصاف آماده پذیرش شهروندان و انجام وظیفه در محل خدمت می‌باشند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان باور دارند که عزت ، احترام و تکریم مراجعان از مهمترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف به حفظ منزلت شهروندان در فرآیند ارتباطات متقابل می‌نمایند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان خود را مکلف می‌دانند تا با دقت و نظم کافی امور شهروندان و وظایف محوله را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانند و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان  جلوگیری نمایند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان مصمم هستند تا در فضای اداری امکانات و شرایط مناسبی را برای استقرار مراجعین محترم اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه‌ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان خود را موظف می‌دانند تا با توجه حوزه فعالیت و رعایت مقررات، ضوابط و سلسله مراتب اداری، به درخواست مراجعین گرامی پاسخی شفاف، کامل و قانونی در اسرع وقت ارائه نمایند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان بر این اعتقاد می‌باشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت شهروندان است، از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه در سازمان می‌پردازند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان استقبال خود را از انتقادات و پیشنهادات شهروندان در کلیه مصادیق امور سازمان اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم، از آن به عنوان زمینه‌ساز رشد و ارتقاء خدمات استفاده می‌نمایند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان خود را ملزم می‌دانند تا ضمن دانش‌ افزایی و به روز‌ رسانی معلومات در‌ خصوص شغل و محل خدمت، به هنگام حضور ارباب‌ رجوع، از بی‌توجهی و یا انجام دیگر کار‌ها خودداری نموده و سپس راهنمایی لازم و مقتضی را بعمل آورند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان خود را موظف می‌دانند با هماهنگی مسئولین مربوطه محل کار خود را ترک نمایند و در محیط اداری از انجام اعمال و رفتاری که موجب تضییع حقوق دیگران و باعث بروز خدشه به جایگاه سازمان و سایر همکاران می‌گردد، اجتناب نمایند.

* کارکنان اتوبوسرانی سمنان اعلام می‌دارند از مظاهر فساد اداری مانند توصیه، سفارش و اعمال سلیقه در تصمیم‌گیری‌ها خودداری نموده و بر اساس ضوابط و مقررات در راستای اهداف والای سازمان و با هدف جلوگیری از اتلاف سرمایه عمومی شهر، به انجام وظایف خواهند پرداخت.

...

آب و هوا

امکان نمایش وضعیت آب و هوا بدلیل عدم ارتباط با اینترنت وجود ندارد.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0