راه های ارتباط


بلوار قدس-خیابان شهدای دادگستری روبروی اداره کل دادگستری استان سمنان
33334403  -33334402
edu@semnan.ir

مرکز آموزش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان

مرکز آموزش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان از سال 1390 با هدف ارائه خدمات آموزشی به شهرداری و شهروندان تاسیس شد که از بدو تاسیس تا کنون حدود 1150 دانشجو از این مرکز در رشته های حسابداری، امور فرهنگی ، روابط عمومی، مدیریت امور دفتری، اطفای حریق شهری فارغ التحصیل شده اند و نیز در حال حاضر در رشته های امداد و نجات شهری ،مدیریت آموزش شهروندی و مدیریت بحران در اماکن شهری فعال می باشد. همچنین لازم به ذکر است این مرکز نسبت به برگزاری دوره های آموزشی با هدف ارتقاسطح دانش اقدام می نماید.

محمد خاتمی

رئیس مرکز آموزش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان

کارشناس ارشد عمران
محقق زلزله شناسی
دکتری سازه

سوابق اجرایی

شهردار درجزین
استاد دانشگاه

✦ پرسنل

حمید احمدی معاون آموزش و پژوهش وقائم مقام و مدیر برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت داخلی 18
حلیمه عابدیان مدیرحسابداری داخلی 16
غضنفر فرزانه مسئول دفتر، مدیر اداری و مسئول فرهنگی داخلی 11
ابوالفضل آقایی مسئول امور فارغ التحصیلان داخلی 20
محسن صوفی آبادی مسئول حراست داخلی 17

✦ آخرین اخبار

  • پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان
    on 31 خرداد 1401

    رییس مرکز علمی کاربردی شهرداری سمنان خبر داد: پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان رییس مرکز علمی کاربردی شهرداری سمنان از پذیرش دانشجو در ۱۳ مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز خبر داد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان ،سید محمد خاتمی در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت نوشته پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

  • دوره آموزشی کمیسیون ماده صد شهرداری‌ها
    on 9 آذر 1398

    توسط دانشگاه علمی کاربردی شهرداری سمنان برگزار شد: دوره آموزشی کمیسیون ماده صد شهرداری‌ها به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری سمنان از برگزاری دوره آموزشی کمیسیون ماده صد شهرداری‌ها با حضور استاندار و معاونین محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهرهای استان، قضات کمیسیون ماده صد و نوشته دوره آموزشی کمیسیون ماده صد شهرداری‌ها اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.