راه های ارتباط


بلوار شهید اخلاقی روبروی شرکت گاز ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان
تلفن تماس : 33443543 – 023
نمابر: 33458875 - 023

125@semnan.ir

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

در سال 1353 با وقوع حادثه آتش سوزی کارخانه ریسندگی و بافندگی سمنان که باعث سوختن و از بین رفتن تولیدات آن و قسمتی از کارخانه گردید مجموعه شهرداری در آن زمان نیاز داشتن آتش نشانی را در شهر سمنان احساس نمودند . با تلاش های به عمل آمده در سال 1354 آتش نشانی سمنان با امکاناتی محدود ( یک دستگاه خودرو آتش نشانی و 3 نفر نیروی آتش نشان ) آغاز به کار کرد و تحت عنوان یکی از واحدهای شهرداری انجام وظیفه می نمود ، تا اینکه در سال 1356 به صورت یکی از ادارات داخلی شهرداری سمنان مسئول خدمات رسانی به شهروندان گرامی شد وتحت عنوان ایستگاه آتش نشانی با دو دستگاه خودرو اطفاء حریق و یک دستگاه خودرو سبک پیشرو و با 9 نفر پرسنل فعالیت های خود را گسترده تر ادامه داد .

با پیگیری های به عمل آمده در اسفند سال 1382 واحد آتش نشانی به صورت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با امکانات و بودجه مستقل رسماً فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با در اختیار داشتن16 دستگاه خودرو آتش نشانی و 88 نفر نیروی متخصص در قالب 5 ایستگاه عملیاتی در شهر سمنان به طور شبانه روزی به شهروندان آماده هر گونه خدمت رسانی می باشد.

رضا رهایی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

//

سوابق اجرایی

رئیس امور اداری شهرداری سمنان
معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی


✦ آخرین اخبار

 • آخر هفته ای پر کار برای آتش نشانان سمنانی
  on 9 آذر 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خبر داد: آخر هفته ای پر کار برای آتش نشانان سمنانی به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از پایان هفته ای پر کار برای آتش نشانان سمنانی خبر داد. رضا رهایی در این باره گفت : طی روزهای نوشته آخر هفته ای پر کار برای آتش نشانان سمنانی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • حضور آتش نشانان در مانور تعالی خدمت همراه با آموزش شهروندی
  on 8 آذر 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خبر داد: حضور آتش نشانان در مانور تعالی خدمت همراه با آموزش شهروندی به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از آموزش مفید در مانور تعالی خدمت و ارتباط خوب این سازمان با شهروندان خبر داد . رضا نوشته حضور آتش نشانان در مانور تعالی خدمت همراه با آموزش شهروندی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • اقدامات آتش نشانان سمنانی در ۲۸ آبان ۱۴۰۱
  on 2 آذر 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: اقدامات آتش نشانان سمنانی در ۲۸ آبان ۱۴۰۱ به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از وقوع پنج حادثه در روز گذشته خبر داد. رضا رهایی بیان کرد: در عملیاتهای روز گذشته نوشته اقدامات آتش نشانان سمنانی در ۲۸ آبان ۱۴۰۱ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • امدادرسانی آتش نشانان سمنانی در آخرین جمعه آبان ماه ۱۴۰۱
  on 2 آذر 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: امدادرسانی آتش نشانان سمنانی در آخرین جمعه آبان ماه ۱۴۰۱ به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از چندین مورد خدمات رسانی به شهروندان در بیست و هفتمین روز آبان ماه و آخرین جمعه نوشته امدادرسانی آتش نشانان سمنانی در آخرین جمعه آبان ماه ۱۴۰۱ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان بهشتی ۵ توسط آتش نشانان سمنانی مهار شد
  on 21 آبان 1401

  خانه ای در خیابان بهشتی طعمه شعله های آتش شد آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان بهشتی ۵ توسط آتش نشانان سمنانی مهار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: یک مورد حادثه آتش سوزی در منزل مسکونی واقع در نوشته آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان بهشتی ۵ توسط آتش نشانان سمنانی مهار شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.