راه های ارتباط


بلوار شهید اخلاقی روبروی شرکت گاز ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان
تلفن تماس : 33443543 – 023
نمابر: 33458875 - 023

125@semnan.ir

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

در سال 1353 با وقوع حادثه آتش سوزی کارخانه ریسندگی و بافندگی سمنان که باعث سوختن و از بین رفتن تولیدات آن و قسمتی از کارخانه گردید مجموعه شهرداری در آن زمان نیاز داشتن آتش نشانی را در شهر سمنان احساس نمودند . با تلاش های به عمل آمده در سال 1354 آتش نشانی سمنان با امکاناتی محدود ( یک دستگاه خودرو آتش نشانی و 3 نفر نیروی آتش نشان ) آغاز به کار کرد و تحت عنوان یکی از واحدهای شهرداری انجام وظیفه می نمود ، تا اینکه در سال 1356 به صورت یکی از ادارات داخلی شهرداری سمنان مسئول خدمات رسانی به شهروندان گرامی شد وتحت عنوان ایستگاه آتش نشانی با دو دستگاه خودرو اطفاء حریق و یک دستگاه خودرو سبک پیشرو و با 9 نفر پرسنل فعالیت های خود را گسترده تر ادامه داد .

با پیگیری های به عمل آمده در اسفند سال 1382 واحد آتش نشانی به صورت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با امکانات و بودجه مستقل رسماً فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با در اختیار داشتن16 دستگاه خودرو آتش نشانی و 88 نفر نیروی متخصص در قالب 5 ایستگاه عملیاتی در شهر سمنان به طور شبانه روزی به شهروندان آماده هر گونه خدمت رسانی می باشد.

رضا رهایی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

//

سوابق اجرایی

رئیس امور اداری شهرداری سمنان
معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی


✦ آخرین اخبار

 • استقرار ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در نقاط مختلف شهر سمنان
  on 8 فروردین 1402

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: استقرار ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در نقاط مختلف شهر سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از استقرار ایمنی سیار در نقاط مختلف شهر خبر نوشته استقرار ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در نقاط مختلف شهر سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • گربه بازیگوش آرامش ساکنین را بر هم زد .
  on 8 فروردین 1402

  فرمانده ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: گربه بازیگوش آرامش ساکنین را بر هم زد . به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ، فرمانده ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از زنده گیری یک گربه در یک منزل مسکونی خبر داد . ابراهیم فیروزیان نوشته گربه بازیگوش آرامش ساکنین را بر هم زد . اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • نقص فنی در پکیج باعث شعله ور شدن آن شد.
  on 29 اسفند 1401

  رپیس ایستگاه ۲ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: نقص فنی در پکیج باعث شعله ور شدن آن شد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ، رئیس ایستگاه ۲ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از امداد آتش نشانان به یک واحد مسکونی درشهر سمنان خبر داد . نوشته نقص فنی در پکیج باعث شعله ور شدن آن شد. اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • تهیه و توزیع بروشور با محتوای ایمنی در آستانه فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان
  on 28 اسفند 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: تهیه و توزیع بروشور با محتوای ایمنی در آستانه فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان .به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از نوشته تهیه و توزیع بروشور با محتوای ایمنی در آستانه فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • حریق در یک واحد تجاری ، خدماتی در پاساژ اسکان سمنان با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد .
  on 28 اسفند 1401

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد: حریق در یک واحد تجاری ، خدماتی در پاساژ اسکان سمنان با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از مهار حریق در نوشته حریق در یک واحد تجاری ، خدماتی در پاساژ اسکان سمنان با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد . اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.