راه های ارتباط


خیابان شهید رجایی
023-33328063
023-33340371
omran@semnan.ir

سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان

سازمان عمران از سازمانهای وابسته به شهرداری سمنان بوده که نوع فعالیت آن عمرانی ، خدماتی ، تولیدی و همچنین تهیه و تامین نیازمندیهای عمومی شهر و شهرداری با گرایش درآمد زایی در ارتباط با وظایف عمرانی و محوله به شهرداری و سازمان می باشد . با توجه به اینکه بافت های تاریخی و فرسوده و ناکارآمد شهری جرئی از پیکره و بدنه ی این شهر هستند و کالبد و ساختار این محدوده ها در معرض تهدیدات بنیادی بوده و نیازمند تشخیص مسایل ، چالش ها و ساماندهی آنهاست، از این رو سیاست ها و تصمیم شهرداری سمنان مبنی بر ساماندهی بافتهای تاریخی و ناکارآمد شهری سازمان نوسازی و بهسازی از سال 1396 تاسیس گردید و در ابتدای سال 1396 با سازمان عمران ادغام و نام سازمان به عنوان سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری تعیین گردید.سازمان با رعایت مقررات موضوعه در زمینه های مختلف فعالیت دارد که اهم آنها عبارتند از: احداث تاسیسات و کارخانجات آسفالت ،کارخانه شن و ماسه ،کارگاه تولیدات بتنی، جداول، کف پوش، سنگ بلوک ،صندلیهای بتنی و ... جهت نیازهای موجود در سطح شهر سمنان میباشد . همچنین اجرای طرحها و پروژه های مصوب شهرداری اعم از پروژه های مطالعاتی و نظارتی مرمت بناهای تاریخی ، برنامه ریزی و طراحی شهری ،ساماندهی مناطق اسکان غیر رسمی و بافت فرسوده ، روکش خیابانهای سطح شهر، لکه گیری مکانیزه با دستگاه آسفالت تراش و نیز بازگشایی خیابانها ومسیر های جدیدی که در حد توان اجرایی این سازمان باشد انجام می گیرد.

حجت ا... ذوالفقاری

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سمنان

کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی شهری

 

سوابق اجرایی

سرپرست معاونت عمرانی
مدیر امور قراردادها شهرداری
مشاور فنی و اجرایی شهردار
شهردار ناحیه 3
شهردار ناحیه 2
معاون عمرانی منطقه یک
مدیر شهرداری منطقه یک
معاون عمرانی شهرداری سمنان
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی


✦ آخرین اخبار

 • اجرای آسفالت فینیشری ۹۰ دستگاه در میدان حافظ
  12 تیر 1401

  رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان: اجرای آسفالت فینیشری ۹۰ دستگاه در میدان حافظ به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان،رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از اجرای عملیات آسفالت مجتمع مسکونی ۹۰ دستگاه واقع در میدان حافظ سمنان خبر داد. ذوالفقاری از فعالیت عمرانی ماشین آلات نوشته اجرای آسفالت فینیشری ۹۰ دستگاه در میدان حافظ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • فعالیت دوباره تولید قطعات و فراورده های بتنی در شهرداری سمنان
  31 خرداد 1401

  رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان گفت: فعالیت دوباره تولید قطعات و فراورده های بتنی در شهرداری سمنان رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از فعالیت دوباره تولید قطعات و فراورده های بتنی در کارخانه فرآورده‌های بتنی شهرداری سمنان خبر داد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین نوشته فعالیت دوباره تولید قطعات و فراورده های بتنی در شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • لایروبی استخرهای ذخیره آب کشاورزی شهری سمنان
  6 بهمن 1400

  به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان برای بهتر شدن راندمان آبی استخرهای تامین و ذخیره آب کشاورزی شهری سمنان ، لایروبی سه استخر ناسار و اسفنجان (باغ فیض) ، کدیور و شاهجوی (میدان امام رضا(ع) ) به همت شهرداری منطقه یک و سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری و با مشارکت سازمان نوشته لایروبی استخرهای ذخیره آب کشاورزی شهری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • احداث مجموعه بزرگ تفریحی و گردشگری پارک کوهستان سمنان
  22 اردیبهشت 1400

  مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سمنان خبر داد؛ احداث مجموعه بزرگ تفریحی و گردشگری پارک کوهستان سمنان مدیرعامل ســازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سمنان از ادامه عملیات احداث مجموعه بزرگ تفریحی و گردشگری پارک کوهستان سمنان خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،حجــت اله ذوالفقاری گفت: این مجموعه شــامل نوشته احداث مجموعه بزرگ تفریحی و گردشگری پارک کوهستان سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری سمنان در ۱۴۰۰
  26 فروردین 1400

  روابط عمومی سازمان عمران شهرداری سمنان گفت: برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری سمنان در ۱۴۰۰ جلسه هیئت مدیره سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سمنان بعدازظهر روز سه شنبه بیست و چهارم فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان جلسه هیات مدیره سازمان عمران نوشته برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری سمنان در ۱۴۰۰ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.