راه های ارتباط


میدان شهید دریادار همّتی . ابتدای خیابان میرزاکوچک خان جنگلی . طبقه اول
 33461743 - 33461723
 33461695 - 33461665
fava@semnan.ir

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان

از جمله اهداف مهم شهرداری سمنان، ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب شهروندی و حرکت در مسیر تحقق شهر هوشمند می‌باشد و بدیهی است که در این مسیر فناوری اطلاعات نقشی کلیدی و سازنده می‌باشد. از این‌ رو سازمان فاوا همواره کوشیده است تا با تفکری بروز و برخورداری از دانش و فناوری‌های نوین، تسهیلگر ارائه بهترین خدمات باشد.

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ( فاوا ) شهرداري سمنان با هدف هدايت و نظارت بر فعالیت‌های شهرداري و كليه سازمان‌ها و مؤسسات و شرکت‌های تابع يا وابسته به شهرداري در زمینهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات، فراهم آوردن امکانات و زیرساخت‌ ها براي تشكيل شبكه‌ هاي اطلاع‌ رساني و داخلي، بانک‌های اطلاعاتي، سيستم‌هاي اطلاعات جغرافيايي، توليد آمار و اطلاعات و ارائه گزارش توصيفي تحليلي و ساماندهي نظام گردش آمار و اطلاعات از عملكرد شهرداري همچنين آموزش، فرهنگ‌سازی و به‌ کارگیری همه امكانات و ظرفیت‌ها در جهت نيل به شهر الكترونيك و توسعه ICT در مديريت شهري، افزايش بهبود سیستم‌ها و افزايش بهره‌وري، بازارشناسي و بازارسازي براي فعالیت‌های بازرگاني و درآمدزايي، در اواخر سال 1396 تأسيس و فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.

وحید پرویزی

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار

سوابق

سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان

سرپرست حوزه ارزیابی راهبردهای سازمانی در معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان

مسئول فناوری اطلاعات در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان

کارشناس فناوری اطلاعات در مرکز پشتیبانی و فناوری اطلاعات شهرداری سمنان

سید محمد ناظم رضوی ریاست شورا
سید مسعود سیادتی نماینده شورای شهر و عضو شورا
علیرضا شربتدار عضو شورا
مجید مرادی حقیقی عضو شورا
مجید دارائی عضو شورا
علی اکبر معنوی عضو شورا
علیرضا شربتدار رئیس هیئت مدیره
وحید پرویزی رئیس سازمان و عضو هیئت مدیره
علی کلاهی عضو هیئت مدیره
سکینه طالب معاونت توسعه مدیریت و منابع داخلی 17
سمیرا همتیان کارشناس امور مالی داخلی  14
سمیه درویش سرپرست امور هوشمندسازی و نرم افزار داخلی 13
مرضیه احمدی مسئول امور زیرساخت و مراکز داده داخلی 22
محسن رحمانیان کارشناس توسعه شبکه و زیرساخت داخلی 23
میلاد بلبلیان کارشناس توسعه شبکه و زیرساخت داخلی 23
فرید صالحیان کارشناس توسعه و پشتیبانی سایت داخلی 23
مهران خالقی تکنسین فنی و پشتیبانی داخلی 16
محمد مهدی برهانی تکنسین فنی و پشتیبانی داخلی 21
امیر محمد عبدوس تکنسین فنی و پشتیبانی داخلی 15
حجت الله افراشته مسئول دفتر داخلی 26
 • راه اندازی سامانه کمیسیون ماده صد در شهرداری سمنان
  21 شهریور 1400

  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان: راه اندازی سامانه کمیسیون ماده صد در شهرداری سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان از راه اندازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد در سامانه شهرسازی شهرداری سمنان خبر داد. وحید پرویزی ضمن اعلام خبر فوق نوشته راه اندازی سامانه کمیسیون ماده صد در شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • راه اندازی سامانه شفافیت در شهرداری سمنان
  18 شهریور 1400

  رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان خبر داد؛ راه اندازی سامانه شفافیت در شهرداری سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان اظهارکرد: سامانه شفافیت شهرداری سمنان مانند سایر سامانه های شهرداری با استفاده از پروتکل امن SSL و با آدرسshafaf.semnan.ir راه نوشته راه اندازی سامانه شفافیت در شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • عملیات اجرایی اتصال سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به شبکه فیبر نوری شهری
  6 شهریور 1400

  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان اظهارکرد: عملیات اجرایی اتصال سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به شبکه فیبر نوری شهری به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان اظهارکرد: امروزه مهمترین موضوع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات موضوع امنیت و کیفیت بسترهای نوشته عملیات اجرایی اتصال سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به شبکه فیبر نوری شهری اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • پایش و شناسنامه دار کردن odc های فیبر نوری سطح شهر
  6 شهریور 1400

  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت : پایش و شناسنامه دار کردن odc های فیبر نوری سطح شهر به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت : در راستای هوشمند سازی شهری، کلیه ایستگاه های odc فیبر نوری جهت سهولت در نوشته پایش و شناسنامه دار کردن odc های فیبر نوری سطح شهر اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • ارتقاء زیرساخت های شهر هوشمند در سمنان
  27 مرداد 1400

  رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان: ارتقاء زیرساخت های شهر هوشمند در سمنان به منظور توسعه فعالیت‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی در حوزه هوشمندسازی و فناوری‌های نوظهور، تفاهم‌نامه‌ای جهت همکاری متقابل میان مرکز تعالی شهرهای هوشمند ایران و شهرداری سمنان در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ به امضا رسید. به گزارش مدیریت ارتباطات نوشته ارتقاء زیرساخت های شهر هوشمند در سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.