راه های ارتباط


بلوار قدس
شماره تماس :

33466192-334660194

33466195-33467743

farhangi@semnan.ir
کتابخانه رنگین کمان : 2120

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری سمنان در قالب معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری از سال 1386 فعالیت خود را آغاز و در حیطه ورزشی و هنری و فرهنگی واجتماعی فعالیت می کرد تا اینکه در سال 1389 در قالب 4 معاونت مالی اداری، فرهنگی و هنری، ورزش و سلامت و فناوری عملا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان شکل گرفت.

چشم انداز سازمان
توسعه و تعالي فرهنگ و ورزش شهروندی ، به همراه ارتقا رفتار شهروندي و شهرنشيني در شهر سمنان از طریق ارائه خدمات فرهنگی , هنری , فناوری و ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان

امیر نجم

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان
سوابق اجرایی

معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی سازمان ملی جوانان
رئیس گروه فرهنگی تربیتی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان
رئیس گروه مشارکت های اجتماعی جوانان
کارشناس مسئول قراردادها و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق
معاون فرهنگی ستاد نماز جمعه سمنان
مسئول برگزاری جشنواره های متعدد فرهنگی و هنر های آوایی در سطح استان✦ آخرین اخبار

 • بازدید اعضای هیئت مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از فرهنگسرای تدین و غرفه های صنایع دستی و واحد های آموزشی
  on 13 آذر 1401

  رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: بازدید اعضای هیئت مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از فرهنگسرای تدین و غرفه های صنایع دستی و واحد های آموزشی به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: در این دیدار که نوشته بازدید اعضای هیئت مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از فرهنگسرای تدین و غرفه های صنایع دستی و واحد های آموزشی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • اکران بیش از ۱۲ بنر پرتابلی با عنوان “تا پای جان برای ایران” در سطح شهر
  on 13 آذر 1401

  در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران صورت گرفت: اکران بیش از ۱۲ بنر پرتابلی با عنوان “تا پای جان برای ایران” در سطح شهر به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: ۱۲ عدد بنر پرتابلی به مناسبت آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ نوشته اکران بیش از ۱۲ بنر پرتابلی با عنوان “تا پای جان برای ایران” در سطح شهر اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • فضاسازی شهری به مناسبت گرامیداشت هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی
  on 13 آذر 1401

  رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: فضاسازی شهری به مناسبت گرامیداشت هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: به مناسبت گرامیداشت روز نیروی دریایی و سالروز شهادت غیور مردان شهید دریادار محمد ابراهیم همتی نوشته فضاسازی شهری به مناسبت گرامیداشت هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • جلسه هم اندیشی پیرامون بررسی مشکلات خانه های بازی در سمنان
  on 13 آذر 1401

  رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جلسه هم اندیشی پیرامون بررسی مشکلات خانه های بازی در سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: نشست هم اندیشی که با حضور مسئول اجتماعی و ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نوشته جلسه هم اندیشی پیرامون بررسی مشکلات خانه های بازی در سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • معابر شهری سمنان مزین به تصاویر شهداء آذر ماه شد
  on 13 آذر 1401

  به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در آذر ماه: معابر شهری سمنان مزین به تصاویر شهداء آذر ماه شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: معابر شهری سمنان مزین به تصاویر شهدایی که در اذر ماه به شهادت رسیده نوشته معابر شهری سمنان مزین به تصاویر شهداء آذر ماه شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.