راه های ارتباط


انتهای بلوار علویان- آرامستان وادی السلام
شماره تماس: 1530
aramestan@semnan.ir

سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان

آرامستان‌ ها يکي از نيازها و ضرورت‌هاي اساسي براي جوامع محسوب مي‌شود. امروزه با توسعه فضاهاي شهري، ايجاد فضاهاي متمركز تحت عنوان آرامستان جمعي و كاركرد چندگانه آن توانسته است آرامش را به شهروندان و شهر تزريق كند.افزايش جمعيت و به تبع آن افزايش مرگ‌ومير، تقاضا براي ايجاد كاربري‌هاي مرتبط با اين فضا راافزايش داده است که به همين منظور توسعه آرامستان هاوافزايش کيفيت خدمات آن بيش از پيش احساس مي شود.آرامستان ها از بعد اجتماعي و فرهنگي مي تواند اهميت توجه به اين مکان خاص و تاثيرش بر تقويت روحي و رواني مراجعين را روشن سازد. آرامستان¬ها را مي توان تجلي معمارانه نگرش مردم به پديده مرگ دانست. سنگ قبر و سروده اي که بر روي آن نقش بسته است، هريک نشاني از فرهنگ و هويت زمان حياتشان را يادآوري مي کند. از اين رو آرامستان ها براي افرادي که وارد آن شده اند، از يک سو موجب تجلي فرهنگ و هويت افراد و از سويي ديگر موجب توجه آنان به موضوع حيات و مرگ مي شود. سازمان مدیریت آرامستان هاي شهرداري سمنان نيز در راستاي رسالت خويش همواره سعي در ارائه به موقع خدمات مطلوب به مراجعان و خانواده هاي متوفي داشته و اقداماتي نيز تا کنون در جهت توسعه و بهسازي آرامستان ها و ارتقاء سطح کيفي خدمات به شهروندان به عمل آورده است. اين سازمان نيز به منظور گسترش و توسعه خدمات وتسکين خاطر مراجعين تمام توان خود را به کار گرفته که اميد است اين اقدامات مشمول توجه خاص حق تعالي واقع شود.در همین راستا اهتمام ویژه این سازمان بر توسعه فضای سبز، تغییر ساختاری در نوع و چینش قبور در آرامستان وادی السلام و تسهیل در دریافت خدمات به مراجعین میباشد

احمد حميدی

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان

//

سوابق اجرایی

//

ارائه خدمات از تغسیل تا تدفین
سید محمد ناظم رضوی ریاست شورا
مهدی نوروزی عضو شورا
احترام درخشان پور عضو شورا
محمد اخلاقی عضو شورا
مهدی خراسانیان عضو ناظر شورای شهر
جواد نجاریانی عضو شورا
جواد نجاریانی رییس هیئت مدیره
حجت الاسلام جلیل طاهریان عضو هیئت مدیره
علیرضا جندقی سرپرست سازمان
موسی لشگر بلوکی مدیر امور مالی 1530
محسن طاهرزاده سرپرست امور متوفیان و پذیرش 1530

✦ آخرین اخبار

 • درب های آرامستان سمنان بازگشایی شد
  29 دی 1399

  سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان: درب های آرامستان سمنان بازگشایی شد به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان سرپرست سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان از بازگشایی دربهای ورودی آرامستان وادی السلام سمنان خبر داد و افزود با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا دربهای آرامستان تا اطلاع ثانوی با نوشته درب های آرامستان سمنان بازگشایی شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • اعملیات بهسازی جاده جدید مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی
  13 دی 1399

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان مطرح کرد؛ اعملیات بهسازی جاده جدید مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از عملیات بهسازی و تسطیح سازی جاده جدید مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی و عمرانی خبر داد. حمیدرضا پیوندی در تشریح نوشته اعملیات بهسازی جاده جدید مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • زمین های بایر جای زباله نیست
  29 آذر 1399

  به نقل از مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان: زمین های بایر جای زباله نیست به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حمیدرضا پیوندی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از جمع آوری وپاکسازی پسماند بلاصاحب در زمین های بایر واراضی باغات خبر داد. وی در ادامه افزود:این فعالیت پاکسازی با فعالیت نوشته زمین های بایر جای زباله نیست اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان تاکید کرد:
  9 آذر 1399

  لزوم همراهی مردم با محدودیت های کرونایی آرامستان رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان از خانواده های داغدار تقاضا نمود تا با رعایت محدودیت ها از تجمع های غیر ضرور پرهیز نمایند . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان علی رضا جندقی گفت : با توجه به تشدید محدودیت های کرونایی نوشته رییس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سمنان تاکید کرد: اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • نقش سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سمنان در بحران کرونا ستودنی است
  1 آذر 1399

  شهردار سمنان: نقش سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سمنان در بحران کرونا ستودنی است شهردار سمنان از زحمات رئیس و پرسنل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان در بحران کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی قدردانی کرد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان اظهار داشت: نوشته نقش سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سمنان در بحران کرونا ستودنی است اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.