راه های ارتباط


میدان امام حسین .بلوار 15 خرداد
 023 - شماره تماس :33467776
hamlonaghl@semnan.ir

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

حمل و نقل کالا و مسافر یکی از شاخصه های مهم خدماتی است که عملکرد آن در حوزه های درون شهری و از جهات مختلف از جمله در شبکه ترافیک ، محیط زیست، تجارت، اقتصاد و امنیت شهری اهمیت فراوان دارد.
هر چند حمل و نقل کالا در کشورهای مختلف و در ایران از قدمت طولانی برخوردار است، لکن حتی در کشورهای پیشرفته دنیا ، تحولات صورت گرفته و مدرن شدن ساختارهای مدیریتی و اجرایی در آن از عملکرد کوتاه برخورداراست.
بدیهی است جهت هرگونه مدیریت، ساماندهی و نظارت کامل و جامع بر حمل و نقل بارو مسافر درون شهری لازم بود مجموعه ای خاص ،متولی و مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته باشد.
با تصویب ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده 3 آئین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه این وظیفه بر عهده شهرداری ها گذاشته شد و با ابلاغ آئین نامه "مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه" شهرداری ها رسماً ملزم به عملیاتی کردن این وظیفه شدند.

مجید کاشی

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

کارشناسی ارشد برق-قدرت

سوابق اجرایی

مدیر دفتر معاونت خدمات شهری
مدیر دفتر حوزه شهردار و روابط عمومی
مدیر عامل سازمان تاکسی رانی
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر

• درخواست پرداخت عوارض ترمینال های مسافری برون شهری
• درخواست ارائه سرویس دربستی مدارس، وادی السلام و ..
• درخواست تحویل اشیای گمشده در تاکسی
دکتر ناظم رضوی شهردار و رئیس شورا
مهندس صبیری عضو شورا
سرهنگ بزرگی عضو شورا
دکتر شفابخش عضو شورا
مهندس علیرضا شربتدار عضو شورا
مهندس سیادتی نماینده و ناظر شورای اسلامی شهر سمنان در شورای سازمان
علیرضا شربتدار رییس هیئت مدیره
مرتضی هراتیان عضو هیئت مدیره
مجید کاشی مدیر عامل سازمان و عضو هیئت مدیره
مصطفی نظری معاون سازمان داخلی 22
ابوالفضل آقایی سرپرست امور توسعه و مدیریت و منابع داخلی 26
فیض  اله حدادی دفتر دار مدیرعامل داخلی 12و0
عبدالحميد کاکوئی حراست داخلی 16
علی میرآخورلی مسئول خودروهاي حمل بار سبك و سرويس مدارس داخلی 23
احمد طیبی مسئول انفورماتیک داخلی 28
شهناز مداح مسئول حمل بار سنگین درون شهری داخلی 27
علي رضا ترحمی مسئول تعمیرگاه داخلی 31
رحمان علائیان مسئول تاکسی شهری داخلی 20


✦ آخرین اخبار

 • خرید اتوبوس از محل اوراق مشارکت اسلامی برای اولین بار توسط شهرداری سمنان
  29 اردیبهشت 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: خرید اتوبوس از محل اوراق مشارکت اسلامی برای اولین بار توسط شهرداری سمنان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری سمنان از خرید هفت دستگاه اتوبوس درون شهری و یک دستگاه مینی بوس از محل اوراق مشارکت اسلامی خبر داد. به نوشته خرید اتوبوس از محل اوراق مشارکت اسلامی برای اولین بار توسط شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • گشت مشترک نظارت بر نرخ مصوب تاکسی ها در سال ۱۴۰۰
  28 اردیبهشت 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: گشت مشترک نظارت بر نرخ مصوب تاکسی ها در سال ۱۴۰۰ گشت مشترک بازرسی سازمان ونماینده تعزیرات حکومتی و نماینده سازمان صمت به منظور نظارت و کنترل بر نرخ مصوب سال ۱۴۰۰ تاکسی های درون شهری به گزارش مدیریت ارتباطات و امور نوشته گشت مشترک نظارت بر نرخ مصوب تاکسی ها در سال ۱۴۰۰ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برگزاری با شکوه نماز عید فطر با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان
  22 اردیبهشت 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد: برگزاری با شکوه نماز عید فطر با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان برگزاری هر چه باشکوه ترنماز عید فطر و ایاب و ذهاب رایگان نمازگزاران به محل برگزاری نماز عید سعید فطر با همکاری ناوگان اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل نوشته برگزاری با شکوه نماز عید فطر با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برچسب گذاری نرخ کرایه تاکسی آغاز شد
  16 اردیبهشت 1400

  مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان؛ برچسب گذاری نرخ کرایه تاکسی آغاز شد به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از آغاز فرآیند نصب برچسب‌های افزایش نرخ و کرایه‌های جدید سال ۱۴۰۰ داخل تاکسی‌ها از اول اردیبهشت نوشته برچسب گذاری نرخ کرایه تاکسی آغاز شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان در پیامی روز ملی رانندگان را به زحمت کشان ناوگان حمل و نقل درون شهری سمنان تبریک گفت
  26 آذر 1399

  حمل و نقل برون شهری و درون شهری به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است به همین مناسبت همه ساله بیست و ششم آذر ماه به عنوان روز حمل و نقل و راننده گرامی داشته می شود. بدینوسیله اینجانب فرا رسیدن ۲۶ آذر نوشته رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان در پیامی روز ملی رانندگان را به زحمت کشان ناوگان حمل و نقل درون شهری سمنان تبریک گفت اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.