راه های ارتباط


میدان امام حسین .بلوار 15 خرداد
 023 - شماره تماس :33467776
hamlonaghl@semnan.ir

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

حمل و نقل کالا و مسافر یکی از شاخصه های مهم خدماتی است که عملکرد آن در حوزه های درون شهری و از جهات مختلف از جمله در شبکه ترافیک ، محیط زیست، تجارت، اقتصاد و امنیت شهری اهمیت فراوان دارد.
هر چند حمل و نقل کالا در کشورهای مختلف و در ایران از قدمت طولانی برخوردار است، لکن حتی در کشورهای پیشرفته دنیا ، تحولات صورت گرفته و مدرن شدن ساختارهای مدیریتی و اجرایی در آن از عملکرد کوتاه برخورداراست.
بدیهی است جهت هرگونه مدیریت، ساماندهی و نظارت کامل و جامع بر حمل و نقل بارو مسافر درون شهری لازم بود مجموعه ای خاص ،متولی و مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته باشد.
با تصویب ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده 3 آئین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه این وظیفه بر عهده شهرداری ها گذاشته شد و با ابلاغ آئین نامه "مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه" شهرداری ها رسماً ملزم به عملیاتی کردن این وظیفه شدند.

مجید کاشی

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

کارشناسی ارشد برق-قدرت

سوابق اجرایی

مدیر دفتر معاونت خدمات شهری
مدیر دفتر حوزه شهردار و روابط عمومی
مدیر عامل سازمان تاکسی رانی
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر✦ آخرین اخبار

 • تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان
  30 دی 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان مجید کاشی ضمن اعلام این مطلب بیان نمود : به منظور رفاه حال شهروندان عزیز و همچنین بهبود خدمات و منظر شهری سازمان‌ نسبت نوشته تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان
  18 دی 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد: برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان برگزاری هر چه باشکوه تر تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام و ایاب و ذهاب شهروندان ‌محترم‌به محل تدفین پیکر پاک‌شهدا گمنام با همکاری ناوگان اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل بار و نوشته برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • بازدید ستاد معاینه فنی شهر سمنان از مراکز معاینه فنی سبک
  21 آذر 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خبر داد : بازدید ستاد معاینه فنی شهر سمنان از مراکز معاینه فنی سبک ارزیابی از دو مرکز معاینه فنی خودروهای سبک شهر سمنان توسط ستاد شهری معاینه فنی شهر سمنان انجام پذیرفت. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان مجید کاشی نوشته بازدید ستاد معاینه فنی شهر سمنان از مراکز معاینه فنی سبک اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • راه اندازی خط شماره دوم مسکن مهرمدیران
  13 آذر 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: راه اندازی خط شماره دوم مسکن مهرمدیران به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان بیان کرد: با عنایت به درخواست شهروندان درمسکن مهر مدیران ، خیابان نوشته راه اندازی خط شماره دوم مسکن مهرمدیران اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برگزاری با شکوه نماز عید قربان با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان
  2 مرداد 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد: برگزاری با شکوه نماز عید قربان با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان برگزاری هر چه باشکوه ترنماز عید قربان و ایاب و ذهاب رایگان نمازگزاران به محل برگزاری نماز عید سعید قربان با همکاری ناوگان اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل نوشته برگزاری با شکوه نماز عید قربان با ایاب و ذهاب رایگان سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.