راه های ارتباط


میدان استاندارد، بلوار سفیر، روبروی پمپ بنزین پیوندی ( دامان )
33374600-33374561-33373947
pasmand@semnan.ir

سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان

بر طبق قانون مدیریت پسماند و جهت تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به منظور حفظ محیط زیست کشور از آثار زیان بار پسماندها و مدیریت بهینه آن ها، تمامی وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات، نهادهای دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام می باشد و شرکت ها، موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی موظفند مقررات و سیاست های مقرر در این قانون را رعایت نمایند. بر طبق قانون، مدیریت اجرایی پسماند، شخصیت حقیقی یا حقوقی است که مسئوول برنامه ریزی، ساماندهی، مراقبت و عملیات اجرایی مربوط به تولید، جمع آوری، ذخیره سازی، جداسازی، حمل و نقل، بازیافت، پردازش و دفع پسماندها و همچنین آموزش و اطلاع رسانی در این زمینه می باشد .این مهم در سطح شهر سمنان بر عهده سازمان مدیریت پسماند می باشد.
سازمان مديريت پسماند بر اساس ماده 84 قانون شهرداري و بند 15 ماده 71 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75 به منظور مديريت سيستم هاي جمع آوري، حمل، تخليه، دفع، دفن، تبديل و بازيافت بهداشتي زباله ها، نخاله ها، فضولات ساختماني، مواد رسوبي شبكه هاي دفع آبهاي سطحي شهر و ضايعات دورريزهاي توليدي در شهر اعم از خانگي، اداري، صنعتي و تجاري، كشاورزي، بيمارستاني از طريق تهيه طرح جامع بهداشت شهري و برنامه ريزي اجرايي و عملياتي و ساماندهي و هماهنگي و نظارت و كنترل امور فوق در سطح شهر هماهنگ با ساير مراجع مسئول در امر بهداشت در سال 1386 تاسيس گرديد.

حمیدرضا پیوندی

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری سمنان

کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی شهری

سوابق اجرایی

کارشناس خدمات شهری شهرداری سمنان
مسئول دفتر معاون خدمات شهری شهرداری سمنان
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان

• درخواست دوره های آموزشی پسماند برای شهروندان
• درخواست صدور گواهی مدیریت پسماند
• استقرار مخزن پسماند تر در معابر عمومی
• استقرار مخزن پسماند خشک در معابر عمومی
• درخواست مخازن کاغذ برای سازمان ها و مدارس
• درخواست تغییر مکان مخازن پسماند
• ثبت شکایات مردمی
• پرداخت عوارض خدمات مدیریت پسماند
• درخواست قرارداد مدیریت پسماند عادی
• درخواست خرید مخزن پسماندهای تر
• درخواست خرید مخزن پسماندهای خشک
• درخواست دوره های آموزشی پسماند برای سازمان ها
• درخواست قرارداد مدیریت پسماند عفونی
• درخواست قرارداد واگذاری غرفه در شهرک بازیافت
• درخواست صدور و تمدید مجوز فعالیت ماشین آلات حمل پسماند
• درخواست باکس مکانیزه پسماند ساختمانی
• درخواست تهیه و تأمین پسماند عمرانی
• درخواست مجوز خاکبرداری
دکتر سید محمد ناظم رضوی ریاست شورا
دکترمحمد اطهری عضو شورا
دکتر امیر عبدوس عضو شورا
دکتر بهزاد فتاحی عضو شورا
مهندس جواد نجاریانی رییس هیئت مدیره
مهندس عباس دانایی عضو شورا
مهندس پیوندی مدیر عامل  سازمان
مریم سحر خیز معاون مالی اداری سازمان داخلی 18
سید مهدی چشمی مسئول حسابداری داخلی 16
سعید سنگسری مسئول دفتر - بودجه و اعتبارات داخلی 11
معصومه قاسمپور مسئول اداری داخلی 20
سعیده عرب خابوری مسئول حقوقی داخلی 23
زهرا مرادی نسب مسئول روابط عمومی داخلی 19
ابراهیم افراشته مسئول خدمات شهری داخلی 26
غلامرضا کاشفی مسئول ستاد ساماندهی پسماندهای خشک داخلی 25
مجتبی جوانپور مسئول ستاد ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی داخلی 24
حسین ورامینی فرد مسئول تاسیسات  -   شهرک بازیافت

✦ آخرین اخبار

 • جشنواره مجازی بهترینها از دور ریختنی ها آغاز شد
  2 بهمن 1399

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان : جشنواره مجازی بهترینها از دور ریختنی ها آغاز شد به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان برگزاری هفتمین دوره جشنواره بهترینها از دور ریختنی ها برای سال دوم بصورت مجازی از اول‌بهمن ماه آغاز شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ مدیرعامل سازمان مدیریت نوشته جشنواره مجازی بهترینها از دور ریختنی ها آغاز شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • زباله های الکترونیکی گنجی که در هرخانه یافت می شود
  1 بهمن 1399

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد: زباله های الکترونیکی گنجی که در هرخانه یافت می شود به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از دریافت پسماندهای الکترونیکی در سامانه سیوا و غرف بازیافت خبرداد. حمیدرضا پیوندی با اشاره به اینکه زباله های الکترونیکی گنجی که در هر نوشته زباله های الکترونیکی گنجی که در هرخانه یافت می شود اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • نذر همدلی ،فرصتی برای تقویت پیوندهای اجتماعی ،توزیع ۱۰۰۰پرس غذای گرم متبرک در سالروز شهادت فاطمه زهرا(س)
  29 دی 1399

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد: نذر همدلی ،فرصتی برای تقویت پیوندهای اجتماعی ،توزیع ۱۰۰۰پرس غذای گرم متبرک در سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) به گزارش مدیریت ارتباطات واموربین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از توزیع ۱۰۰۰ پرس غذای متبرک در بین پاکبانان سمنانی با مشارکت ومیزبانی موکب شیفتگان امام حسین (ع)سمنان خبرداد. نوشته نذر همدلی ،فرصتی برای تقویت پیوندهای اجتماعی ،توزیع ۱۰۰۰پرس غذای گرم متبرک در سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • بیست و پنجمین مرحله بسته های بهداشتی دربین پاکبانان سمنانی توزیع شد
  23 دی 1399

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد: بیست و پنجمین مرحله بسته های بهداشتی دربین پاکبانان سمنانی توزیع شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از توزیع مرحله بیست وپنجم بسته های بهداشتی در بین پاکبانان سمنانی خبر داد. حمیدرضا پیوندی در تصریح این خبر گفت:بیست وپنجمین نوشته بیست و پنجمین مرحله بسته های بهداشتی دربین پاکبانان سمنانی توزیع شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • دراستقبال از پیکر مطهر شهیدگمنام روستای علاء رفت وروب شد
  14 دی 1399

  به نقل از مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان: دراستقبال از پیکر مطهر شهیدگمنام روستای علاء رفت وروب شد. حمیدرضا پیدندی در تشریح این خبر گفت :همزمان با سالروز شهادت سردار دلها و مهطر شدن فضای شهر با عطر یاس شهیدان گمنام؛۱۲پاکبان ناحیه یک در یک عملیات پنج ساعته اقدام به رفت وروب روستای علاء نوشته دراستقبال از پیکر مطهر شهیدگمنام روستای علاء رفت وروب شد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.