راه های ارتباط


میدان امام حسین .بلوار 15 خرداد
 023 - شماره تماس :33467776
hamlonaghl@semnan.ir

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

حمل و نقل کالا و مسافر یکی از شاخصه های مهم خدماتی است که عملکرد آن در حوزه های درون شهری و از جهات مختلف از جمله در شبکه ترافیک ، محیط زیست، تجارت، اقتصاد و امنیت شهری اهمیت فراوان دارد.
هر چند حمل و نقل کالا در کشورهای مختلف و در ایران از قدمت طولانی برخوردار است، لکن حتی در کشورهای پیشرفته دنیا ، تحولات صورت گرفته و مدرن شدن ساختارهای مدیریتی و اجرایی در آن از عملکرد کوتاه برخورداراست.
بدیهی است جهت هرگونه مدیریت، ساماندهی و نظارت کامل و جامع بر حمل و نقل بارو مسافر درون شهری لازم بود مجموعه ای خاص ،متولی و مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته باشد.
با تصویب ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده 3 آئین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه این وظیفه بر عهده شهرداری ها گذاشته شد و با ابلاغ آئین نامه "مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه" شهرداری ها رسماً ملزم به عملیاتی کردن این وظیفه شدند.

سعید اسمعیل پور

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

کارشناس آتش نشانی ایمنی در برابر حریق و حوادث
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سوابق اجرایی

آتش نشان
فرمانده شیفت
مدیرعامل تعاونی مسکن شهرداری سمنان
رئیس اداره آموزش و پیشگیری و مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
کارشناس بررسی علل حریق
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر✦ آخرین اخبار

 • سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد
  11 اردیبهشت 1401

  سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر با ۱۶ دستگاه اتوبوس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سعید اسماعیل پور گفت : ناوگان خطوط سازمان حمل و نوشته سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • آمادگی‌اتوبوس‌‌هاوتاکسی‌های‌درون‌شهری‌ برای‌ارائه‌خدمات‌به‌مسافرین‌در‌ایام‌نوروز
  6 فروردین 1401

  ،سرپرست‌سازمان‌حمل ونقل‌بارومسافر‌سمنان بیان‌کرد: آمادگی‌اتوبوس‌‌هاوتاکسی‌های‌درون‌شهری‌ برای‌ارائه‌خدمات‌به‌مسافرین‌در‌ایام‌نوروز به‌گزارش‌مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست‌سازمان‌حمل ونقل‌بارومسافر‌سمنان بیان‌کرد: درراستای مصوب ستاد سفر،سازمان حمل و نقل شهرداری‌سمنان‌‌آمادگی‌های‌لازم‌راباپیش‌بینی‌تعدادی‌خودروی‌‌اتوبوس‌وراننده‌کشیک‌‌برای‌خدمات‌رسانی‌به‌مسافرین‌درون‌شهری‌درایام‌تعطیل‌رادارد. اسماعیل پور عنوان کرد:درجهت‌ارائه‌خدمات‌به‌شهروندان‌‌وجا بجایی‌مسافردرنقاط‌مختلف‌شهری‌حدود‌۱۳۰ دستگاه‌خودروی‌تاکسی‌درداخل‌‌شهربه‌صورت‌ کشیک‌فعال‌خواهندبود. وی تصریح‌کرد:اکیپ‌های‌ بازرسی‌سازمان‌نیزبه‌منظورنظارت‌برنحوه‌ فعالیت‌ناوگان‌حمل‌و‌نقل‌عمومی‌،شناسایی‌نقاط‌ دارای‌‌ ازدحام‌ مسافر وروان‌‌سازی‌ترافیک، نظارت‌برقوانین‌راهنمایی‌ورانندگی‌وهمچنین‌ کنترل‌آرم‌وعلائم‌رانندگان‌فعال‌درسطح‌شهر‌ فعالیت‌دارند. […]

 • راه اندازی مجدد خطوط غیر فعال شهری
  18 بهمن 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: راه اندازی مجدد خطوط غیر فعال شهری به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: با عنایت به درخواست شهروندان سرویس دهی ‌‌۴‌دستگاه‌اتوبوس‌ که در خطوط شهری نوشته راه اندازی مجدد خطوط غیر فعال شهری اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان
  30 دی 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان مجید کاشی ضمن اعلام این مطلب بیان نمود : به منظور رفاه حال شهروندان عزیز و همچنین بهبود خدمات و منظر شهری سازمان‌ نسبت نوشته تعویض ‌تابلوهای‌‌فرسوده‌‌ و نصب‌‌تابلوهای‌جدید ایستگاههای‌تاکسی ‌‌و اتوبوس ‌شهر‌سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان
  18 دی 1400

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد: برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان برگزاری هر چه باشکوه تر تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام و ایاب و ذهاب شهروندان ‌محترم‌به محل تدفین پیکر پاک‌شهدا گمنام با همکاری ناوگان اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل بار و نوشته برگزاری تشییع پیکر پاک‌شهدا گمنام با ایاب و ذهاب سازمان حمل و نقل شهرداری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.