راه های ارتباط


میدان امام حسین .بلوار 15 خرداد
 023 - شماره تماس :33467776
hamlonaghl@semnan.ir

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

حمل و نقل کالا و مسافر یکی از شاخصه های مهم خدماتی است که عملکرد آن در حوزه های درون شهری و از جهات مختلف از جمله در شبکه ترافیک ، محیط زیست، تجارت، اقتصاد و امنیت شهری اهمیت فراوان دارد.
هر چند حمل و نقل کالا در کشورهای مختلف و در ایران از قدمت طولانی برخوردار است، لکن حتی در کشورهای پیشرفته دنیا ، تحولات صورت گرفته و مدرن شدن ساختارهای مدیریتی و اجرایی در آن از عملکرد کوتاه برخورداراست.
بدیهی است جهت هرگونه مدیریت، ساماندهی و نظارت کامل و جامع بر حمل و نقل بارو مسافر درون شهری لازم بود مجموعه ای خاص ،متولی و مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته باشد.
با تصویب ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده 3 آئین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه این وظیفه بر عهده شهرداری ها گذاشته شد و با ابلاغ آئین نامه "مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه" شهرداری ها رسماً ملزم به عملیاتی کردن این وظیفه شدند.

سعید اسمعیل پور

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

کارشناس آتش نشانی ایمنی در برابر حریق و حوادث
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سوابق اجرایی

آتش نشان
فرمانده شیفت
مدیرعامل تعاونی مسکن شهرداری سمنان
رئیس اداره آموزش و پیشگیری و مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
کارشناس بررسی علل حریق
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر✦ آخرین اخبار

 • سرویس دهی ۳۰ دستگاه اتوبوس به دلدادگان‌اربعین حسینی
  on 28 شهریور 1401

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: سرویس دهی ۳۰ دستگاه اتوبوس به دلدادگان‌اربعین حسینی سعیداسمعیل‌پورسرپرست‌سازمان از سرویس دهی با۳۰ دستگاه اتوبوس به دلدادگان‌اربعین حسینی در شهرهای سمنان و سرخه خبر داد. ‌ به گزارش‌مدیریت‌ارتباطات واموربين الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نوشته سرویس دهی ۳۰ دستگاه اتوبوس به دلدادگان‌اربعین حسینی اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • رونمایی از اتوبوس ویژه معلولان در سمنان
  on 1 شهریور 1401

  شهردار خبر داد : رونمایی از اتوبوس ویژه معلولان در سمنان شهردار سمنان از تجهیز و مناسب سازی یک دستگاه اتوبوس جهت جابجایی معلولین با هدف ارتقاء حضور آنان در سطح شهر خبر داد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در گفتگو با خبرنگار نوشته رونمایی از اتوبوس ویژه معلولان در سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • اتوبوس های شهری سمنان‌ حسینیه سیار شدند
  on 19 مرداد 1401

  سرپرست سازمان مدیریت‌ حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان گفت: اتوبوس های شهری سمنان‌ حسینیه سیار شدند سرپرست سازمان مدیریت‌ حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان گفت: در محرم امسال از ظرفیت اتوبوس‌های درون شهری شهرداری به‌عنوان حسینیه‌ های سیار استفاده می شود. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان، سعید نوشته اتوبوس های شهری سمنان‌ حسینیه سیار شدند اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد
  on 11 اردیبهشت 1401

  سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر با ۱۶ دستگاه اتوبوس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد . به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سعید اسماعیل پور گفت : ناوگان خطوط سازمان حمل و نوشته سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از خدمات رایگان اتوبوسرانی سمنان برای سرویس دهی به نمازگزاران عید فطر خبر داد اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • آمادگی‌اتوبوس‌‌هاوتاکسی‌های‌درون‌شهری‌ برای‌ارائه‌خدمات‌به‌مسافرین‌در‌ایام‌نوروز
  on 6 فروردین 1401

  ،سرپرست‌سازمان‌حمل ونقل‌بارومسافر‌سمنان بیان‌کرد: آمادگی‌اتوبوس‌‌هاوتاکسی‌های‌درون‌شهری‌ برای‌ارائه‌خدمات‌به‌مسافرین‌در‌ایام‌نوروز به‌گزارش‌مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست‌سازمان‌حمل ونقل‌بارومسافر‌سمنان بیان‌کرد: درراستای مصوب ستاد سفر،سازمان حمل و نقل شهرداری‌سمنان‌‌آمادگی‌های‌لازم‌راباپیش‌بینی‌تعدادی‌خودروی‌‌اتوبوس‌وراننده‌کشیک‌‌برای‌خدمات‌رسانی‌به‌مسافرین‌درون‌شهری‌درایام‌تعطیل‌رادارد. اسماعیل پور عنوان کرد:درجهت‌ارائه‌خدمات‌به‌شهروندان‌‌وجا بجایی‌مسافردرنقاط‌مختلف‌شهری‌حدود‌۱۳۰ دستگاه‌خودروی‌تاکسی‌درداخل‌‌شهربه‌صورت‌ کشیک‌فعال‌خواهندبود. وی تصریح‌کرد:اکیپ‌های‌ بازرسی‌سازمان‌نیزبه‌منظورنظارت‌برنحوه‌ فعالیت‌ناوگان‌حمل‌و‌نقل‌عمومی‌،شناسایی‌نقاط‌ دارای‌‌ ازدحام‌ مسافر وروان‌‌سازی‌ترافیک، نظارت‌برقوانین‌راهنمایی‌ورانندگی‌وهمچنین‌ کنترل‌آرم‌وعلائم‌رانندگان‌فعال‌درسطح‌شهر‌ فعالیت‌دارند. […]