راه های ارتباط


میدان امام حسین .بلوار 15 خرداد
 023 - شماره تماس :33467776
hamlonaghl@semnan.ir

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

حمل و نقل کالا و مسافر یکی از شاخصه های مهم خدماتی است که عملکرد آن در حوزه های درون شهری و از جهات مختلف از جمله در شبکه ترافیک ، محیط زیست، تجارت، اقتصاد و امنیت شهری اهمیت فراوان دارد.
هر چند حمل و نقل کالا در کشورهای مختلف و در ایران از قدمت طولانی برخوردار است، لکن حتی در کشورهای پیشرفته دنیا ، تحولات صورت گرفته و مدرن شدن ساختارهای مدیریتی و اجرایی در آن از عملکرد کوتاه برخورداراست.
بدیهی است جهت هرگونه مدیریت، ساماندهی و نظارت کامل و جامع بر حمل و نقل بارو مسافر درون شهری لازم بود مجموعه ای خاص ،متولی و مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته باشد.
با تصویب ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و ماده 3 آئین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه این وظیفه بر عهده شهرداری ها گذاشته شد و با ابلاغ آئین نامه "مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه" شهرداری ها رسماً ملزم به عملیاتی کردن این وظیفه شدند.

سعید اسمعیل پور

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان

کارشناس آتش نشانی ایمنی در برابر حریق و حوادث
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سوابق اجرایی

آتش نشان
فرمانده شیفت
مدیرعامل تعاونی مسکن شهرداری سمنان
رئیس اداره آموزش و پیشگیری و مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
کارشناس بررسی علل حریق
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر✦ آخرین اخبار

 • سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی ايام نوروز ۱۴۰۲
  on 1 فروردین 1402

  سرپرست سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل‌بارو‌مسافرشهرداری سمنان خبرداد: سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی ايام نوروز ۱۴۰۲ به گزارش روابط‌ عمومی‌ سازمان‌ مدیریت حمل‌و‌نقل‌بارو‌مسافرشهرداری سمنان، سعید اسمعیل‌پور‌ سرپرست سازمان خبرداد: درراستای فرا‌رسیدن عيد باستانی نوروز ۱۴۰۲، سازمان ‌مدیریت حمل ونقل ‌شهرداری ۱۰ ‌دستگاه‌اتوبوس در تمامی مسیر های شهری شهرسمنان‌اختصاص داده است. اسمعیل پور نوشته سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی ايام نوروز ۱۴۰۲ اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • گام های پایانی آماده سازی اولین کافه مارکت اتوبوسی (Cafe Bus) شهر سمنان
  on 25 اسفند 1401

  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: گام های پایانی آماده سازی اولین کافه مارکت اتوبوسی (Cafe Bus) شهر سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار نوشته گام های پایانی آماده سازی اولین کافه مارکت اتوبوسی (Cafe Bus) شهر سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی در چهل وچهارمین‌سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
  on 26 بهمن 1401

  سرپرست سازمان‌مدیریت حمل و نقل‌بار و مسافر شهرداری سمنان‌ خبر داد: سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی در چهل وچهارمین‌سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بين الملل شهرداری سمنان،سرپرست سازمان‌مدیریت حمل و نقل‌بار و مسافر شهرداری سمنان‌ خبر داد: درراستای گرامیداشت چهل وچهارمین‌سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشته سرویس دهی به شهروندان با ناوگان حمل و نقل عمومی در چهل وچهارمین‌سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عمومی در مراسم تشییع شهید گمنام
  on 12 دی 1401

  روابط عمومس سازمان مدیریت حمل و نقل ‌شهرداری خبر داد: سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عمومی در مراسم تشییع شهید گمنام به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در سالروز شهادت‌ حضرت‌ فاطمه‌ الزهرا (س) ،سازمان ‌مدیریت حمل نوشته سرویس دهی ناوگان حمل و نقل عمومی در مراسم تشییع شهید گمنام اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.

 • فعالیت اتوبوس معلولین و جانبازان در خطوط شهری سمنان
  on 15 آذر 1401

  رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافر شهرداری خبر داد: فعالیت اتوبوس معلولین و جانبازان در خطوط شهری سمنان به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارو مسافر شهرداری از فعالیت اتوبوس ویژه معلولین و جانبازان ویلچری در خطوط شهری سمنان خبر داد. سعید اسمعیل پور‌ سرپرست سازمان نوشته فعالیت اتوبوس معلولین و جانبازان در خطوط شهری سمنان اولین بار در پایگاه خبری شهرداری سمنان. پدیدار شد.